reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

15299241072061220644573.jpg
 

Załączniki

  • 15299241072061220644573.jpg
    15299241072061220644573.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 282
reklama
No ten i2 tak kosztuje, ale gondole używana chciałam kupić. Znajoma mi mówiła, że kiepska amortyzacja, a my głównie po wiejskich drozkach będziemy jeździć.
Tak się napalilam że nawet nie widzę alternatywy..
Dzięki za info :-D
Amortyzacja jedna z najlepszych. Być może koleżanka miała wersje z 2016 roku jeszcze ;) dla mnie to ideał wózka, jedyne co mogę zarzucić, to to, ze gondola jest dość mała. A co do zmieniania gondoli na spacerówkę, to po 1 - robi się to raz [emoji14] a po 2, ekspedientka musiała słabo znać wózek, że się przyciela ;p
 
Zdołowałam się. Mieszkanie niby okej. Okolica okej. Szkoła rzut betetem. Przedszkole jeszcze bliżej. Zieleń. Place zabaw. Tylko sąsiad ma melinę... gdzie przychodzą pijusy i sraja szczaja halasy robactwo.... dowiaduję sie teraz czy go wywalaja w tym roku czy nie... bo jak nie to sobie nie wyobrażam życia tam...

A brzuch nadal ok ? Już po badaniach ? Współczuje sąsiada
 
IMG_0821.JPG
myślicie ze jest sens robić posiew ? Będę jutro w mieście i mogłabym wziąć siśki bo nie wyglada za dobrze ten wynik. Internista nie zlecił , ani powtórki ogólnego moczu ani posiewu ... jedynie usg tego zastoju ale to dopiero w czwartek.
 

Załączniki

  • IMG_0821.JPG
    IMG_0821.JPG
    359,6 KB · Wyświetleń: 284
Wlasnie tego sie obawialam... sasiedztwa.. moze go wywalą!!!
:tak::tak::tak::tak::yes:
No na to liczę... bo między Bogiem a prawdą to nie mam wyboru.....
Póki co z hurraoptymizmu dopadł mnie mega pesymizm..
Bo mieszkanie niegłupie... nie ma co wybrzydzać... Najfajniesze że B. mógłby dam do szkoły i ze szkoły chodzić... Przedszkole też bym miała kilka kroków od domu. Galeria Handlowa bliziutko. Biedronka kilka kroków. Lidl też blisko... dobra komunikacja miejska ale nie pod oknami... i GDYBY NIE SĄSIAD podpisałabym umowę od ręki.
 
Jejjj czy Wy tez pochlaniacie tyle orzechow ?? Normalnie zbankrutuje kupuje przesypuje do sloikow i jem kilogramami :p:laugh2::-p slonecznik wloskie nerkowce migdaly co chwile garsc

Jedyna rekompensata braku cukru tylko chyba przesadzam :-p:szok:
Mam to samo ;-) ;)
Dostałam fajny przepis na granole oczywiście bez suszonych owoców z racji cukrzycy. Jakby któraś chciała to mogę udostępnić ;-) ;)
 
reklama
Tu macie wszystkie foteliki do 13 kg z cybexa testowane po 2015 roku. Pierwsza "kolorowa" ocena, to ocena ogólna, druga to ocena za bezpieczeństwo. ++ odpowiada temu, co określamy 5*, + to 4* i tak dalej. Atona M jak widać nie ma, ponieważ nie został nigdy przetestowany przez ADAC. To screen z oficjalnej strony ADAC.Zobacz załącznik 870742
kurczę, a zwykły aton Q? gdzieś widziałam na stronie z rankingiem że jest też bardzo dobry na równi z cloud Q, niby z testami, a tu go w testach nie widzę, tylko ten aton Q I-size.
byłam nastawiona na aton 5, a teraz znalazłam ten aton Q i się waham, ale jeśli faktycznie nie ma testów to pozostanę przy piątce
 
Do góry