reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tylko że ona za wszelką cenę próbowała mnie przekonać i to była Polka . Mówię że nie i koniec a ona dalej w kółko . Ja byłam nastawiona na karmienie butelka a ona mnie teraz wpedzila w domu jestem poczucie obowiązku. .....

Ja ogólnie to jestem przeciwniczka karmienia piersią tzn w tym sensie, że strasznie mnie to brzydzi. ( wiem może to się wydawać chore ale tak mam ). Jednak spróbuje choć na początku piersią, żeby miał to co zdrowe ale nie na sile. Jak nie poczuje, to będzie butla i tak tez się nastawiam. Nawet jeśli będzie pierś to tez Max 3-4 miesiące.
 
reklama
Ja ogólnie to jestem przeciwniczka karmienia piersią tzn w tym sensie, że strasznie mnie to brzydzi. ( wiem może to się wydawać chore ale tak mam ). Jednak spróbuje choć na początku piersią, żeby miał to co zdrowe ale nie na sile. Jak nie poczuje, to będzie butla i tak tez się nastawiam. Nawet jeśli będzie pierś to tez Max 3-4 miesiące.

Jejku jakbym siebie czytała.. 8 lat temu.. jeszcze miałam wklesniety sutek i bardzo bolało. Dawałem sobie mąż pół roku.. A w praktyce wyszło inaczej
 
Muszę się zgodzić z dziewczynami. Dieta i zęby to mity.
Więcej pisać nie będę o tym. Ważne żeby dziecko głodne nie było a czy z cyca czy z butli dla mnie bez różnicy ;)

Odpoczęłas trochę po wizycie z młodym ? U mnie dziś gorąco, zero chęci do życia. Teraz bym mogła funkcjonować bo jest w sam raz
 
teraz ja z innej beczki, doswiadczone mamy, jak kładziecie takiego kilkudniowego szkraba do łóżeczka? pościel, rozek, kocyk? co u was najlepiej zdawało egzamin?
Jak było gorąco czy ciepło to nic. Czyli z K. przez pierwsze 4 miesiące bez okrycia. Spał albo w samej pielusze albo w rampersiku czy bodziaku. Z B. za kołdrę służył rożek (bez usztywnienia bez zawijania) lub ciepły kocyk potem śpiworek na ramiączka ale tylko dlatego że się rozkopywał a była zimna zima i w mieszkaniu nieciepło...
 
Ja ogólnie to jestem przeciwniczka karmienia piersią tzn w tym sensie, że strasznie mnie to brzydzi. ( wiem może to się wydawać chore ale tak mam ). Jednak spróbuje choć na początku piersią, żeby miał to co zdrowe ale nie na sile. Jak nie poczuje, to będzie butla i tak tez się nastawiam. Nawet jeśli będzie pierś to tez Max 3-4 miesiące.
Miałam dokładnie tak samo ale oksytocyna to za...sty narkotyk ;) przynajmniej dla mnie. Generalnie przy pierwszym zmuszałam się do karmienia choć 6msc ale te 2 msc to była masakra dla mnie i dziecka. Przy B. olałam. Był głodny od 4msc nie najadał się to dostał butlę i luz.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś może ma niezgodność grup krwi z partnerem? Jakieś doświadczenia/rady związane z podaniem immunoglobuliny? :)
Ja mam i mialam po pierwszym porodzie zastrzyk i w zeszlym tygodniu
Dzisa zaczelam 30 tydzien, wiec juz wielkie odliczanie :)
Przez to, ze moj lekarz nie bada mnie ginelologicznie, to zaczelam sie stresowac czy nie mam jakiegos bezobjawowego zapalenia, a teraz jestesmy nad morzem i jitro bede dzwonic czy mnie tu lekarz przyjmie zeby zobaczyc czy wszystko ok a jak nie to jak wroce w pon pojade na sor, bo teraz moj gin ma urlop i przyszly tydz tez. Ktoras z was tez nie jest badana ginekologicznie na kazdej wizycie?
 
Do góry