reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja z rozmiaru 56 mam jedną mini sukieneczke i chyba jedno body :unsure:
Tiaaaaa.... reszta 62.
Nie spodziewam się żeby urodziła się mała.
Kilka sztuk dosłownie na 68. I może ze 4 sztuki na 74
Musze uzupełnić trochę garderobę jeszcze :tak:
Ja 6 lat temu urodziłam syna 4kg i w rozm 56 chodził grubo ponad miesiąc więc warto mieć ciut więcej z doświadczenia mówię, nie nie będą pachnieć szafa ja najpierw wybrałam w naszym płynie a dziś w loveli i będę prasowac ja w domu mam sucho i czysto nie susze w mieszkanie nic więc żadna wilgoć nie wejdzie i nie będzie czuć teho zapachu, w szafie pachnie drewnem ubranka wyprane jak będę leżeć 3mce nic się nie stanie przynajmniej u mnie a nie chce później w 8i9 mcu wieszać w lato i stać przy gorącym żelazku
 
A to miałam odpisał z tym zapachem w szafie ogólnie a nie tylko do Ciebie wiciowamama sorki, ja używam tylko płynu do prania w ogóle żadnych do płukania nawet dla nas mi nic nie pachnie inaczej
 
Oj, tak... po płynie do płukania z biedronki, na który raz sie skusiłam miałam wrażenie, że zapach tak jakoś zjełczał. Coś paskudnego. A jak zachowują się te płyny do płukania dla niemowląt? Długo trzymają świeży zapach?
Ja piore tylko w płynie nie dodaje tego do płukania jak wyprasuje ubranka to w sumie nie pachną w ogóle jedynie są świeże i o taki efekt mi chodzi
 
Co do farb to są farby z atestem do malowania pokojów, w którym będą przebywać dzieci i one są w 100% bezpieczne (cała półka w Castoramie, wystarczy zapytać sprzedawcę). Bezzapachowe, szybko schnące. Za tą przyjemność trzeba zapłacić ale myślę, że to dobre udogodnienie dla osób, które się martwią. Myślę też, że mieszkając w centrum dużego miasta lub balkon balkon z siasiadem, który wychodzi na dymka, gdzie staramy się unikać dymu papierosowego jest o wiele bardziej szkodliwe niż schnąca farba.

I myślę też, że malując paznokcie (jeżeli jeszcze dajemy radę [emoji16]) lub zmywajac je wdychamy więcej syfu niż gdy ktoś nam maluje ściany
Mi fizjoterapeutka mowila, ze wszystkie sa hipoalergiczne, a moj mi kupil takie hypoalergiczne dla dzieci teraz. Zobaczymy czy nie podraznia skory, bo prawie miesiac leczylam zdarta skore, a po ostatnich bardzo mnie swedziala i usunelam wczesniej. Moze to kwestia tego, ze skora jest bardziej rozciagnieta i przez to wrazliwsza?
 
reklama
Do góry