reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej :)
Ale dzisiaj ciężki dzień miałam. Pierwszy raz w życiu skakało mi ciśnienie. I puls. Muszę to skonsultować z lekarzem, bo teoretycznie mam wadę serca.
Jutro mi przyjdą pierwsze opakowania pieluszek dla Młodego. Jaram się jakbym przynajmniej nowy samochód kupiła :p
 
reklama
Ja dziś kupiłam taki mały, plastikowy, trzyszufladowy regał i.wstawiłam sobie na dół do szafy.
Trzymam tam ubranka dla mojej kluski.
I kosmetyczkę do szpitala też dziś nabyłam bo nie miałam.
 
Pampersy kupię na samym końcu. Jak już ogarniemy kwestie komody i przewijaka.
Narazie do kartonu będę wkładać wyprawkowe rzeczy. W sensie pościel, kosmetyki i takie tam....
Dzięki moim porządkom na dole w szafie mam miejsce żeby móc doczekać się na tą komodę :laugh2: A żeby się nie wysypywało.
Ale moje kartony z butami musiały wywędrować
 
Pampersy kupię na samym końcu. Jak już ogarniemy kwestie komody i przewijaka.
Narazie do kartonu będę wkładać wyprawkowe rzeczy. W sensie pościel, kosmetyki i takie tam....
Dzięki moim porządkom na dole w szafie mam miejsce żeby móc doczekać się na tą komodę :laugh2: A żeby się nie wysypywało.
Ale moje kartony z butami musiały wywędrować
Na buty sobie ostatnio regał kupiłam.... fajna ze mnie matka swoją drogą... brzuszkowy prawie nic nie ma za to mama ma nowy regal na buciki....
 
Ja dla mojej mam imię wybrane . Niech się cieszy że nie będzie bezimienna :laugh2:
A buty muszą mieć swoje miejsce.
Ja mam całą szafkę dla siebie ale w szafie trzymam takie ulubione na wyjścia.
Na chwilkę tylko je przełożyłam:rolleyes2:
W lipcu z powrotem wrócą na miejsce heheehe
 
Ja nie lubię do smyka chodzić bo w Gemini jest beznadziejna obsługa. Kolejki , wolno obsługują , ostatnio 15 min czekałam aż podejdzie ktoś do kasy. Porażka. A w drugiej galerii jakoś mi nie po drodze ... ale przynajmniej obsługa ok. I jakby więcej rzeczy na promocji niż w tej większej galerii
smyk ma ładne rzeczy jak są nowe...niestety jakość wiele do życzenia
wczoraj dwa spiochy 1 raz prane i dwie wielkie dziury, idzie sie........wQ..rzyć

za to firma SOFIJA i PINOKIO ma super gatunkowo


nie umiem w jednej wiadomosci zacytowac pare osob ale estem sierota :)
 
reklama
Do góry