reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Melduje się ja po wizycie :-) nasz Czaruś wazy już 730 g , 24+6 dzisiaj, szyjka długa, łożysko na tylnej ścianie. Na początku lipca do wykonania glukoza,Mocz, pełna morfologia i do powtórzenia toksoplazmoza, bo miałam wcześniej wątpliwy wynik. Mówiłam, że czasem twardnieje mi brzuch, ale to nie jest bolesne, ale lekarz zalecił magnez zacząć brac, bo mówił, ze będzie mi spadał. Mówił ze np Mag.nella- 2 x1 tabletce, może polecicie jakiś inny, lepszy ? Na bakterie w moczu nie kazał zwracać uwagi, jeśli nie mam jakichś innych niepokonajacych objawow. No i żebym trochę przystopowała ze słodyczami, bo to puste kalorie, ale jak :D kolejna wizyta 17 lipca, przed jego urlopem. Wynik glukozy kazał przysłać SMS , i kazał mi na badanie wziąć
Swój duży kubek 300ml. Mówił ze często w laboratoriach rozpuszczają w tych małych kubeczkach i potem kobietki, albo zwracają albo padają na twarz. I kazał tak pic to 3-5
Min, a nie na raz . Mam 2 tygodnie żeby się do tego nastawić :D załączam fotkę, niezbyt twarzowa, bo Mały się pępowina bawił <3
3DBC005F-B528-44C7-BC43-1A33CEC55573.jpeg
 

Załączniki

  • 3DBC005F-B528-44C7-BC43-1A33CEC55573.jpeg
    3DBC005F-B528-44C7-BC43-1A33CEC55573.jpeg
    838,4 KB · Wyświetleń: 118
no niestety ale tak jest

ja jeszcze lubię TAMI zielone z Rossmana

i warto o pampersach poszperać

Link do: Pieluszki Bambiboo, szkoda że tak późno się pojawiły | Sroka o....

ja na pewno nie kupię PAMPERSA smierdzą na kilometr...

jest podobno marka PUFIES baaardzo fajna, zamówię paczkę jedną

Ale to jest jakaś jazda, nie sądziłam że kiedyś będę czytała składy chusteczek nawilżających [emoji33][emoji33][emoji33] co to macierzyństwo robi z człowieka.
Ale z drugiej strony, dla dzieci to powinno wypuszczać tylko zdrowe produkty s takie wątpliwe lub w ogóle zle to nie. A tak bądź tu mądry i szukaj...
 
Hej :)
Ale dzisiaj ciężki dzień miałam. Pierwszy raz w życiu skakało mi ciśnienie. I puls. Muszę to skonsultować z lekarzem, bo teoretycznie mam wadę serca.
Jutro mi przyjdą pierwsze opakowania pieluszek dla Młodego. Jaram się jakbym przynajmniej nowy samochód kupiła :p
Tak z ciekawości zapytam: jaka wadę serca?

Byłam u lekarza w środę z tym przezienieniem i nic mi nie dał, a wczoraj i dziś czuję się z tym fatalnie. Męczy mnie strasznie kaszel.
Dziewczyny, ściagnelam sobie apke do liczenia ruchów płodu: kick counter. Mierze raz dziennie, ale między innymi godzinami. W tamtej ciąży miałam wydrukowana od położnej tabelkę i tam zaznaczyałam do której godziny było 10 ruchów.
Wczoraj w końcu coś ruszyliśmy z wyprawka i co ciekawe to mój mąż tak zarządził. A kupiliśmy pościel i pampersy - początek jest :) i tak już dużo mamy po Marysi.
Wczoraj zaczęłam też urządzać pokój dziecięcy. W niedzielę jedziemy zobaczyć łóżeczko :) już nie mogę doczekać się tego wszystkiego!
 
no niestety ale tak jest

ja jeszcze lubię TAMI zielone z Rossmana

i warto o pampersach poszperać

Link do: Pieluszki Bambiboo, szkoda że tak późno się pojawiły | Sroka o....

ja na pewno nie kupię PAMPERSA smierdzą na kilometr...

jest podobno marka PUFIES baaardzo fajna, zamówię paczkę jedną
Ja w ogóle mam uraz do marki Pampers.
Pieluchy nie najtańsze a pękają i się zaszczany żel z nich wywala a chusteczki mocno alergenne.



Melduje się ja po wizycie :-) nasz Czaruś wazy już 730 g , 24+6 dzisiaj, szyjka długa, łożysko na tylnej ścianie. Na początku lipca do wykonania glukoza,Mocz, pełna morfologia i do powtórzenia toksoplazmoza, bo miałam wcześniej wątpliwy wynik. Mówiłam, że czasem twardnieje mi brzuch, ale to nie jest bolesne, ale lekarz zalecił magnez zacząć brac, bo mówił, ze będzie mi spadał. Mówił ze np Mag.nella- 2 x1 tabletce, może polecicie jakiś inny, lepszy ? Na bakterie w moczu nie kazał zwracać uwagi, jeśli nie mam jakichś innych niepokonajacych objawow. No i żebym trochę przystopowała ze słodyczami, bo to puste kalorie, ale jak :D kolejna wizyta 17 lipca, przed jego urlopem. Wynik glukozy kazał przysłać SMS , i kazał mi na badanie wziąć
Swój duży kubek 300ml. Mówił ze często w laboratoriach rozpuszczają w tych małych kubeczkach i potem kobietki, albo zwracają albo padają na twarz. I kazał tak pic to 3-5
Min, a nie na raz . Mam 2 tygodnie żeby się do tego nastawić :D załączam fotkę, niezbyt twarzowa, bo Mały się pępowina bawił <3
Zobacz załącznik 867446
No mnie rozpuściły w małym drugi mały dostałam z wodą do popijania tylko mi zamiast 5 to 10 minut zajęło... ;) ale trudno.




Ale to jest jakaś jazda, nie sądziłam że kiedyś będę czytała składy chusteczek nawilżających [emoji33][emoji33][emoji33] co to macierzyństwo robi z człowieka.
Ale z drugiej strony, dla dzieci to powinno wypuszczać tylko zdrowe produkty s takie wątpliwe lub w ogóle zle to nie. A tak bądź tu mądry i szukaj...
Ja nie czytam. Mam "doświadczenie" praktyczne. ;)
 
Tak z ciekawości zapytam: jaka wadę serca?

Byłam u lekarza w środę z tym przezienieniem i nic mi nie dał, a wczoraj i dziś czuję się z tym fatalnie. Męczy mnie strasznie kaszel.
Dziewczyny, ściagnelam sobie apke do liczenia ruchów płodu: kick counter. Mierze raz dziennie, ale między innymi godzinami. W tamtej ciąży miałam wydrukowana od położnej tabelkę i tam zaznaczyałam do której godziny było 10 ruchów.
Wczoraj w końcu coś ruszyliśmy z wyprawka i co ciekawe to mój mąż tak zarządził. A kupiliśmy pościel i pampersy - początek jest :) i tak już dużo mamy po Marysi.
Wczoraj zaczęłam też urządzać pokój dziecięcy. W niedzielę jedziemy zobaczyć łóżeczko :) już nie mogę doczekać się tego wszystkiego!
Ja mam tabelkę od 30tc. Ale wcześniej nie liczylam ruchów w ciąży i nie ogarniam po co to liczyć... jak liczyć i w ogóle...



Mnie się dziś drugi raz z rzędu śniła czyjaś śmierć noszszsz wykoncze się
 
P
smyk ma ładne rzeczy jak są nowe...niestety jakość wiele do życzenia
wczoraj dwa spiochy 1 raz prane i dwie wielkie dziury, idzie sie........wQ..rzyć

za to firma SOFIJA i PINOKIO ma super gatunkowo


nie umiem w jednej wiadomosci zacytowac pare osob ale estem sierota :)
Pinokio bardzo dobry gatunek masz rację ale ja też kupiłam u nas w hurtowni body też super gatunkowo fakt cena jednych około 28zl ale warto wysyłam fotkę te akurat wszystkie wzięłam na rozm 68
 

Załączniki

  • DSC_1719.JPG
    DSC_1719.JPG
    1,8 MB · Wyświetleń: 91
reklama
To jakie chusteczki mokre polecacie i pampersy???? Ja kupiłam sobie DADA nr 1 do szpitala od siostry dostałem pampers nr 2 słyszałam że fajne pampersy są w Lidlu i rosmann kupię po jednej paczce i wypróbuje, napiszcie jakie wy Będziecie kupować i chusteczki również
 
Do góry