reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mnie te jajca tylko martwią... choć jak tak patrze na synów to starszy ma wór a młodszy woreczek a nóż najmłodszy będzie miał tylko sakiewkę.

Podoba mi się Twoje podejście. Jakby coś mialobyc nie tak to by mówiła pewnie. Wiec widocznie za wcześnie było żeby widziała.
 
Ja jadę już do rodziców na ślub siostry. GPS mi pokazuje 1 w nocy na miejscu. Także cieszę się bardzo, że tu taki ruch. A muzykę mamy tak głośno, że nawet nie gadamy ze sobą, ale niech będzie by mi chłop nie zasnął :)
To jeszcze troszkę przed Wami. Ja to kiepsko śpię w nocy od 3 dni. Raz siku. Dwa jak śpię na bokach to mnie odpiwiednio noga boli a na plecach kręgosłup. Potem odsypiam w dzień...
 
To jeszcze troszkę przed Wami. Ja to kiepsko śpię w nocy od 3 dni. Raz siku. Dwa jak śpię na bokach to mnie odpiwiednio noga boli a na plecach kręgosłup. Potem odsypiam w dzień...

U mnie mloda sobie przestawiła pory harcow...teraz potrafi pol nocy kopac i sie wiercic a co za tym idzie ja nie śpię :p
 
reklama
Do góry