reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja sie trochę boje ze bede miec niespodzianke jednak przy porodzie ale w piatek pytalam czy utrzymuje sie dziewczynka niby tak ale jakos nie mam przekonania xD
Mam podobnie. W poprzednich razach na 99% mówili chłop i wszystko było jak na dłoni. Teraz orła cień widziałam ale byłam pewna że i jajuchy a ta mi mówi że to jeszcze nie to.
 
Ja 30/31.05 jadę na glukozę a 6.06 wizyta
Jako że ostatnio plecami odwrócona była i nie szło jej sensownie zobaczyć to chyba teraz będzie to całe osławione połówkowe
 
Tak dwoch synów i teraz ma byc dziewczynka :p myslicie ze jak sie tfu tfu tfu pomyli to moge złożyć reklamacje? :D
Ja się raz teściowej zapytałam czy jak urodzę trzeciego syna to mam zostawić w szpitalu i zaczekać aż się urodzi dziewczynka i zrobić podmiankę :-D
No to stwierdziła że nieeee, no ona tak tylko mówi że fajnie by było żeby teraz dziewczynka, dla odmiany no i te ciuszki takie ładne...
 
reklama
Do góry