reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U mnie tez już ze dwa dni spokój a w nocy szaleństwo. Matko co by im tak nie zostało [emoji33]

Mi znajoma dzis powiedziała zeby tak jej czasem nie zostało...ja w nocy chodze na autopilocie zwykle ale tez szybko lapie ciśnienie jak mnie ktos obudzi wyjątkiem jest jak rzeczywiscie spać nie moge albo moje chlopaki cos wymodza ze trzeba nasluchiwac czy jest ok
 
To jeszcze troszkę przed Wami. Ja to kiepsko śpię w nocy od 3 dni. Raz siku. Dwa jak śpię na bokach to mnie odpiwiednio noga boli a na plecach kręgosłup. Potem odsypiam w dzień...

Ja spałam kiepsko bo młoda mam chora. Właśnie już ze dwa dni. No i młody akurat se te noce upodobał na harce wiec wszystko naraz i pospane ... i tez taka jakaś połamana łażę i podsypiam w dzień.
 
Mi znajoma dzis powiedziała zeby tak jej czasem nie zostało...ja w nocy chodze na autopilocie zwykle ale tez szybko lapie ciśnienie jak mnie ktos obudzi wyjątkiem jest jak rzeczywiscie spać nie moge albo moje chlopaki cos wymodza ze trzeba nasluchiwac czy jest ok

No na siku czy coś to tez na automacie lecę. Ale teraz młoda gorączkowala to kurczę każdy jęk stawiał na nogi w moment
 
Moj upodobał sobie prawą stronę brzucha obok pępka. Tu się wypina i to jest hardcore bo wygląda to jakby wielorna przepuklina wyskoczyła i kopie najmocniej w to miejsce
 
reklama
Do góry