reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Bo fajne są i po piątaku szkoda nie brać.
Ale ja wzięłam rozm 74 trzymajcie mnie właśnie przyszła mata i leżaczek później wam wyślę bo leżę ale zaraz musze iść na świetlice z okazji dnia matki no moje córki to mówią jakieś wiersze aż głupio nie iść ale proszę o spokój już proszę bo jeszcze przyniosły kartkę żebym zaznaczyła co zrobię na uroczystość w szkole ciasto cz y co???? I żebym składki uzupełnia nosz spadowa
 
Mam tak samo :) takiemu małemu to obojętne w czym leży ;) A z kumpla często lepsze gatunkowo
Trafiło mi się troszkę ubranek z sieciówek h&m , kappah, f&f itp. Szczerze po praniu są lepsze , niz te kupne :)))
a na ciuszki w lumpku wydałam może maks 40 -50 zł. Sporo rzeczy mam neutralnych z tych uzywek, Wszystko planuję zostawić .
Te kupne mam z pieniędzy od mamy i teściowej. Inaczej bym pewnie kupiła mniej, albo w ogóle, tak jak ten otulacz. Na początek się przyda bo domek jest piętrowy , jak zejdziemy na dół, będzie miała gdzie spać :)
 
Trafiło mi się troszkę ubranek z sieciówek h&m , kappah, f&f itp. Szczerze po praniu są lepsze , niz te kupne :)))
a na ciuszki w lumpku wydałam może maks 40 -50 zł. Sporo rzeczy mam neutralnych z tych uzywek, Wszystko planuję zostawić .
Te kupne mam z pieniędzy od mamy i teściowej. Inaczej bym pewnie kupiła mniej, albo w ogóle, tak jak ten otulacz. Na początek się przyda bo domek jest piętrowy , jak zejdziemy na dół, będzie miała gdzie spać :)
Ja też w lumpie kupuje tylko rzeczy dobre jakościowo :) jeszcze ostatnio mi się trafiły ubranka od babeczki z olx cała reklamówka za 20 zł a wszystko z f&f i Reserved :) także później tylko wypiorę, wyprasuję i będą :)
 
właśnie szukam zawsze dla młodego czegoś w żółci albo czerwieni, bo wszystko niebieskie, ale tych kolorów jak na lekarstwo :( a już mam swojego ulubionego lumpa, w sobotę zawsze dostawa i są super rzeczy, ostatnio kupiłam 8 rzeczy i zapłaciłam 30zł, nawet jak młody wyrośnie bardzo szybko to aż żal nie brać :) za nowe to za taką ilość ze 150 trzeba by było posmarować :p
 
Ja mojego w ogóle o zdanie nie pytam ;) A w ogóle to dla dziewczynek jest większy wybór i wszystko takie ładniejsze:(
Mi też się tak wydaje. Mam dziewczynkę, chlopca i teraz znów chłopca i jakoś wcześniej cuda widywałam, a teraz nic. Wszystko co miałam dla syna na pierwszy okres wydałam/oddałam, bo absolutnie żadnych dzieci teraz nie planowałam [emoji1] Jakąś dziewczynkę "wpadkę" koło 40tki i dla niej mam cudnych ubrań moc, bo jakoś córka dużo firmowych używek dostawała, sama jej też kupowałam. A z synem to aż zaskoczona byłam jak bardzo zużywane rzeczy dostaliśmy. I jemu raczej też kupujemy tylko w lidlu, f&f i szału nie ma. Teraz zdarza mi się dopłacić, bo wiem że kolejny zdzierał będzie.
U nas nie ma tradycji, żebyśmy cokolwiek na wózek,ubranka od dziadków dostali. Ze wszystkim radzimy sobie sami. Z opieką nad dziećmi też. A to akurat mnie bardzo boli i chyba nigdy nie przestanie.
 
reklama
Do góry