reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Nie ma bata! W prawdzie 150 zeta ale sobie kupuję taki. Tylko waham się z rozmiarem. Normalnie mam 38 ale nie wiem czy 40stki nie wziąć.Zobacz załącznik 859692
Zajebisty ale ja gruba i w sumie nigdzie nie jadę koło domu basenu nie mam nie będę sadla opalać a na taki basen w mieście to mam strój który nawet dobrze zakrywa zanurze się z synem w wodzie i nie będzie nic widać, a moje panny jadą na kolonie nad morze na 9 dni początkiem sierpnia będę miała spokój
 
Ja mojego w ogóle o zdanie nie pytam ;) A w ogóle to dla dziewczynek jest większy wybór i wszystko takie ładniejsze:(
To ja właśnie odwrotnie mnie się dla dziewczynek póki co NIC nie podobało a chłopięce czy unisexy są fajne. Mnie też po 2 synach obrzydło niebieskie i brązowe. Szukam zieleni, czerwieni, pomarańczy, żółcieni...
 
Ja mojego w ogóle o zdanie nie pytam ;) A w ogóle to dla dziewczynek jest większy wybór i wszystko takie ładniejsze:(
Ale synusie są fajni i kochani :-) :) też można ich ładnie ubrać, moje panny włosy do pasa jedna strona sukienek na lato druga strona szafy sukienki na dl rękaw, legginsy, spódniczki oszlalec można :D
 
Dziewczyny ja kocham dla chłopców neonowe kolorki sama tak synka na lato ubieram w jaskrawe super wygląda....... Powodzenia u lekarzy te które mają wizyty
 
Zajebisty ale ja gruba i w sumie nigdzie nie jadę koło domu basenu nie mam nie będę sadla opalać a na taki basen w mieście to mam strój który nawet dobrze zakrywa zanurze się z synem w wodzie i nie będzie nic widać, a moje panny jadą na kolonie nad morze na 9 dni początkiem sierpnia będę miała spokój
Ja to nad morze jadę z dzieciakami i starym i pewnie pół wakacji przesiedzę nad rzeką już bliżej domu także wolę nie obrzydzać plażowiczom widoków dwuczęściowym kostiumem który dwa lata temu kupiłam w CUBUSie i jest mega. Teraz szukałam też czegoś co po ciąży na zwis skórny się nada i ci cyce mi przytrzyma ;)
 
I zapomniałam dodać sandałki z kwiatami do sukienek sandałki sportowe no szok szok mówię wam....... Robią lekcje chce mieć już spokój
 
reklama
Do góry