reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Tak wiem.. ja korzystam z przywilejów gdzie się do.. dzisiaj np w aptece mam zamiar, w Lidlu jest specjalną kasa, zwykle podchodzę i pytam czy to kasa uprzywilejowane i czy w związku z powyższym mogę skorzystać..
Ale komunikacja miejska to słabo.. np młodzież udaje że nie widzi.. dopiero od mniej więcej 30+ ktoś ustąpi. Jeżdżę po Warszawie. Niby nie dużo bo tylko lekarz i badania ale widzę jak przez 7 lat się to mega pogorszyło.
[/QUOTE]
Miejsca dla inwalidow3 to też te dla ciężarnych teraz są nawet specjalne naklejki choć powinny być takie z napisem " nie bądź ch..j ustąp miejsca" żeby dotarło
Kak się źle czuję to USUWAM gó...niarstwo z krzeseł. Szczególnie tych "uprzywilejowanych"
 
Miejsca dla inwalidow3 to też te dla ciężarnych teraz są nawet specjalne naklejki choć powinny być takie z napisem " nie bądź ch..j ustąp miejsca" żeby dotarło
Kak się źle czuję to USUWAM gó...niarstwo z krzeseł. Szczególnie tych "uprzywilejowanych"[/QUOTE]

oj niestety nie prawda, na inwalidzie nie możemy stawać, tylko właśnie na tych oznaczonych "rodzinką"
 
Miejsca dla inwalidow3 to też te dla ciężarnych teraz są nawet specjalne naklejki choć powinny być takie z napisem " nie bądź ch..j ustąp miejsca" żeby dotarło
Kak się źle czuję to USUWAM gó...niarstwo z krzeseł. Szczególnie tych "uprzywilejowanych"

oj niestety nie prawda, na inwalidzie nie możemy stawać, tylko właśnie na tych oznaczonych "rodzinką"[/QUOTE]
Pisałam o komunikacji miejskiej.
Parking to co innego
 
P.S. Przy IKEA. i gdzieś jeszcze widziałam miejsca PARKINGOWE stricte dla ciężarnych. Szerokie z brzuchatką zamiast rodzinki czy inwalidy.
 
reklama
Do góry