reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
dziewczyny jaki laktator wybrać, ręczny czy elektryczny?
ja też się właśnie zastanawiam. Poprzednio miałam medela mini electric i byłam bardzo zadowolona, ale teraz chyba nie będę aż tyle korzystała co ostatnio, a jednak różnica w cenie jest spora. Znajomi, którzy korzystali z ręcznego polecają, więc ja chyba tym razem pożyczę ręczny od znajomej... ciągle się zastanawiam
 
Chciałabym elektryczny laktator, ale nie wiem jak będziemy stali z pieniążkami :( I kto wie, czy w ogóle będę miała pokarm... Chyba tylko wybiorę, co bym chciała, a kupi się go dopiero, gdy okaże się, że jest potrzebny.

Ogólnie to tak nieśmiało napomknęłam narzeczonemu, że serio przyszedł czas, żeby przygotować meble w pokoju małej... bo jestem w połowie ciąży i naprawdę powinniśmy zacząć już kompletować wyprawkę... To się tak tylko wydaje, że mamy jeszcze dużo czasu. Mogę się założyć, że czerwiec, lipiec i sierpień zlecą nam w tempie ekspresowym.

Przede mną jeszcze zmiana pralki na pralko-suszarkę, zanim maleństwo przyjdzie na świat będę musiała nauczyć się jej obsługi... nigdy takiego ustrojstwa nie obsługiwałam! Stwierdziliśmy, że kupimy, bo w naszym mikro mieszkaniu zabraknie miejsca na rozstawianie na cały dzień suszarki kiedy mały pokój oddamy Blance.. Na chwilę da radę, ale nie na tak długo, żeby suszyć ciuchy od zera.
 
Chciałabym elektryczny laktator, ale nie wiem jak będziemy stali z pieniążkami :( I kto wie, czy w ogóle będę miała pokarm... Chyba tylko wybiorę, co bym chciała, a kupi się go dopiero, gdy okaże się, że jest potrzebny.

Ogólnie to tak nieśmiało napomknęłam narzeczonemu, że serio przyszedł czas, żeby przygotować meble w pokoju małej... bo jestem w połowie ciąży i naprawdę powinniśmy zacząć już kompletować wyprawkę... To się tak tylko wydaje, że mamy jeszcze dużo czasu. Mogę się założyć, że czerwiec, lipiec i sierpień zlecą nam w tempie ekspresowym.

Przede mną jeszcze zmiana pralki na pralko-suszarkę, zanim maleństwo przyjdzie na świat będę musiała nauczyć się jej obsługi... nigdy takiego ustrojstwa nie obsługiwałam! Stwierdziliśmy, że kupimy, bo w naszym mikro mieszkaniu zabraknie miejsca na rozstawianie na cały dzień suszarki kiedy mały pokój oddamy Blance.. Na chwilę da radę, ale nie na tak długo, żeby suszyć ciuchy od zera.

Mam i powiem Ci ze obsługa latwiutka , przynajmniej mojej. I świetne udogodnienie. Wyjmuje i do szafy. Czasem jak chce poczuć zapach prania to se zawieszę pare rzeczy na sznurkach , ale jak pomyśle ze trzeba było dzień w dzień ze dwa prania wieszać to jakoś nie tęsknie :)
 
reklama
Ja dzisiaj stalam w Biedrze z młodym na rękach w kolejce... Przepuściła mnie młoda kobieta przede mną jak już prawie przy kasie byla. A mieliśmy jedną rzecz :p dobrze że czuje się w porządku.
 
Do góry