reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@kasiaczek89pl wow! To musi być super. Się doczekać nie mogę. Może chłopcy bardziej energiczni. Wiadomo 120% na 100 to piłkarze. :)

@KatarzynaCarmen to u mnie niewiele starsza lejdi, bo dokładnie jutro będzie 20 tydzień, ale właśnie też ruchy są delikatne. Wiesz... co by sukienki nie wygnieść i loków nie potargać. ;)
A skąd Carmen w nicku? Jakieś hiszpańskie klimaty? Bo ja zawodowo się trochę tym będę interesować. Po rozdwojeniu, oczywiście.

Po prostu mi się podoba i już od lat sobie to używam do mojego prawdziwego imienia
A co naszych dzieciątek dobrze powiedziane
 
reklama
@kasiaczek89pl wow! To musi być super. Się doczekać nie mogę. Może chłopcy bardziej energiczni. Wiadomo 120% na 100 to piłkarze. :)

@KatarzynaCarmen to u mnie niewiele starsza lejdi, bo dokładnie jutro będzie 20 tydzień, ale właśnie też ruchy są delikatne. Wiesz... co by sukienki nie wygnieść i loków nie potargać. ;)
A skąd Carmen w nicku? Jakieś hiszpańskie klimaty? Bo ja zawodowo się trochę tym będę interesować. Po rozdwojeniu, oczywiście.

Czasem to mówię do brzucha weź się trochę uspokój bo mi flaki wyjdą [emoji23] a tak serio nieraz to trochę nawet taki dyskomfort jest , wyraźnie czuć pod skóra jak jakaś cześć ciałka jedzie sobie powoli i dopiero za kilka chwil się uspakaja. Może to dlatego ze ja za bardzo teraz brzucha po sobie nie widzę. Zwłaszcza jak leżę na płasko. Na początku był taki skok - o jest brzuch a teraz już chwile żadnej różnicy . Jak z waga. Jak przestała spadać po 1 trymestrze tak stoi w miejscu a dziecko jednak rośnie ;)
 
Dziewczyny na zdrowie dziś kupię 2kg marchewek i codziennie szklaneczke soku chlapne
 

Załączniki

  • DSC_1421.JPG
    DSC_1421.JPG
    627,3 KB · Wyświetleń: 51
@kasiaczek89pl, się wzruszyłam normalnie...eh... To Ty mówisz: uspokój się a ja odwrotnie: dawaj, mała, pokaż od czego są nóżki.
A właśnie, ja mam też wrażenie, że wcześniej, w trzecim mcu na początku był ten brzuch był taki większy. Jeszcze myślałam, że kto jak kto, ale ja to będę miała słuszny balonik. Teraz jak stoję, to dalej go widać, ale wydaje mi się, że mniej jakoś.
 
Bozena47, ivvonka, cześć dziewczyny! :) Jestem Magda, mam 30 lat (tzn. jeszcze 29, ale kończę 30 pod koniec maja). Maleństwo ma przyjść na świat 29 września. To moja pierwsza ciąża.

Ale się rozpisałyście :) Ale nadgoniłam.
A mi od wczoraj nie przeszedł ten ból brzucha. A jakbym miała wzdęcia toraczejjuz by przeszło inie wiem co robić. Do lekarza nie mam się jak dostać, chyba że pojadę do szpitala ale nie wiem czy to jest konieczne, a w szpitalu pewnie każą mi zostać. Byłam wczoraj u lekarza ale mnie nie badał dal leki same i skierowanie na badania krwi. Trochę się boje bo to długo od wczoraj 16 mniej więcej do dziś. To chyba nie do końca normalne?
Mam nadzieję, że to szybko minie!
 
U mnie 17t 3d i gdzieś od 5 dni ruchy są dość mocno wyczuwalne, wieczorami brzuszek faluje i widać kopniaki:-) niesamowite uczucie. Co do bolacego brzucha- nudzę się rano A tu cały brzuch mnie boli ... aż z tylu czuje wzięłam nospe czekam godz A tu nic. Zadz do moje gin A że to była sobota to akurat nie przyjmował i kazał pojechać na sor upewnić się czy jest wszystko Oki. Po badaniu okazało się że z dzieckiem wszystko Oki więc wróciłam do domu i olsnilo mnie że to prawdopodobne zaparcie ... pierwszy raz tak miałam więc lekka panika była :-) teraz wiem że za mało się ruszam praca dom praca ... czas to zmienić.
 
@kasiaczek89pl, się wzruszyłam normalnie...eh... To Ty mówisz: uspokój się a ja odwrotnie: dawaj, mała, pokaż od czego są nóżki.
A właśnie, ja mam też wrażenie, że wcześniej, w trzecim mcu na początku był ten brzuch był taki większy. Jeszcze myślałam, że kto jak kto, ale ja to będę miała słuszny balonik. Teraz jak stoję, to dalej go widać, ale wydaje mi się, że mniej jakoś.

Może się do brzucha przyzwyczailiśmy. Z tamtych ciąż kojarzę ze były takie skoki właśnie. Urósł trochę spokoju potem znów bam i spokój i bam i już taki został. Przynajmniej mi tak rósł
 
Witaj Endura :)
Ja mam 33 lata , 9 letniego syna o jestem w 16+2 ciąży :)

Po tych 9 latach to znów jak pierwszy raz E ciąży ;) choć u cienie jeszcze zacniej w różnicy wieku
 
reklama
Ja jeszcze ruchów nie czuje ( 18t3d) ale po świętach na USG ładnie się ruszało dziecko i jak mierze detektorem to też słyszę że sobie pływa:)
Dziś wybieram się na warsztaty " mamo, to ja" . Chyba bardziej x nudów niż z ciekawości bo 5 lat temu byłam na podobnych.
 
Do góry