reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Może bierz magnez?Też mam jutro wizytę. Będę trzymać kciuki :*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
To koniecznie daj znać jak było:-)
Magnez na skurcze na 100 % zadziała. Ja biorę od początku ciazy z tego co pamiętam to 50 dziennie i nie wiem co to skurcze A wcześniej przeciągnąć się nie mogłam.
 
reklama
Cześć moje drogie Dla tych co mają wizyty lekarskie powodzenia i trzymam kciuki za dobre wieści kurde u mnie 16yc i czuję się jak balonik wzdeta spodnie mam jeszcze swoje bez pasa ale żołądek mi wypaliło i ciekawe czy tak ma być? Przecież macica od dołu się powiększa jak się macam to jakoś do pępka sięga a mi normalnie wywalilo żołądek!!! Też tak macie??? Coś mi się wydaje że niedługo sąsiedzi się dowiedzą w czym rzecz a chciałam jeszcze te radosna nowinę zachować dla siebie..... Waga narazie ok 1kg do przodu ale jeść mi się chce, nie dobrze..... Piersi nadal bolą, no i myślałam ostatnio ze czuje ruchy ale chyba jednak to nie to szkoda..... Oczywiście pogoda dopisuje...
 
Hej, witam się po raz pierwszy :)
To moja pierwsza ciąża, termin mam na 21 września :)
Przedstawiam Wam, najprawdopodobniej mojego Małego Mężczyznę (tak przynajmniej przewidywał doktor na prenatalnych w 12 tygodniu). Imię jeszcze nie wybrane, cały czas myślimy i spieramy się z mężem ;p

Mam pytanie, czy któraś z Was ma może tak, że przy leżeniu przy zmianie pozycji na plecy macica tak jakby spina się i jest mocno widoczna, wybrzusza się? Mi przez ostatnie 2 tygodnie zdarzyło się już kilka razy, nic nie boli, ale taki trochę dyskomfort w brzuchu się pojawia. Wiem, że pozycja na plecach nie jest najlepsza, ale czasem potrzebuje chwili na plecach, kiedy oba boki już mam "wyleżane" :p
Na pewno zapytam o to moją doktor na wizycie w czwartek.

Tymczasem ściskam i życzę dużo zdrówka wszystkim :)
 
No właśnie nie. Niby nie jest to takie ważne ale tak mnie ciekawość zjada hhahah. Mam nadzieję że się jutro dowiem. A jak u Ciebie?
Haha no ja właśnie też nie znam, bo ostatnio nóżki miało przygięte pod pupą i też mam cichą nadzieję, że jutro się dowiem, bo umieram z ciekawości

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry