reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Że powinnam jeść. Że dziecko musi rosnąć. Żeby jeść za dwoje i takie różne inne. A ja jeszcze z jedzeniem się nie zaprzyjaźniłam tak do końca. Na niektóre rzeczy nadal mnie mdli :/

Oj mnie tez denerwują takie komentarze, tez dopiero wróciłam do wagi sprzed ciąży, czyli +2 kg. Nie mam żadnych zachcianek, mdłości tez nie, ale jakoś nie chce mi się jeść. Czasami chce, ale nie jakieś mega porcje.


hchy9n73v9t77mk2.png
 
A powiedzcie mi, bo mnie to zaintrygowało z tymi masażami na rozstępy. Regularnie tzn jak często ? Bo ja smaruje brzuch co wieczór przed snem i jestem taka dumna ze mi się udaje ( bo nie cierpię się balsamowac i być taka klejąca ) ale chyba któraś pisała, że raz dziennie to mało i się zdolowalam :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry