reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ostatnio ktoś pisał ze dużo chłopców , część jeszcze nie wie napewno


p19u3e3k367ah8zu.png
No my nie wiemy ale może i dobrze...
 
[emoji53] no dokładnie. A ten Apap to wogole pomaga Ci ? Bo niektórym nie z tego co słyszałam


p19u3e3k367ah8zu.png
Tak. Ja w ogóle rzadko biorę leki p.bólowe zazwyczaj dzielnie znoszę ból. Także Apap na mnie działa lepiej niż ibuprofeny. Ale to chyba generyczne bo moi synowie też tylko na paracetamol reagują. Choć nie wiem co jest w apapie.

Póki co krwawie jak zazynane prosie.... a widok krwi przyprawia mnie o zawroty głowy i to dla mnie gorsze niż ból....
 
Dziewczyny jutro zaczynam 19 tydzień. Jak się czujecie ?
Ja totalnie opadlam z sił. Nie dla mnie długie spacery. Co chwilę muszę odpoczywać. Miałam bóle podbrzusza i lekarz póki co nic nie widzi i dostalam No spe na wyciszenie. Mówił,ze się przemeczylam przed świętami. Faktycznie jest już tak ,ze nie jestem w stanie zrobić 1/20 tego co przed ciążą.

Jak wy przechodzicie ciaze?
 
@martabunia ja tez troche opadlan z sil ale to zawsze tak mam na zmiane pogody :-) ogolnie moja ciaza caly czas przebiegala bezobjawowo, dalej jedyną oznaka ciazy y mnie jest brak @ i tylko tyle, mdlosci dla mnie w ogle nie istnialy. Akurat co do tego jestem zadowolona, myslalam ze bedzie gorzej. A ja zaczelam 19 tydzien dzis :-) na ktorego masz termin?
 
Dziewczyny jutro zaczynam 19 tydzień. Jak się czujecie ?
Ja totalnie opadlam z sił. Nie dla mnie długie spacery. Co chwilę muszę odpoczywać. Miałam bóle podbrzusza i lekarz póki co nic nie widzi i dostalam No spe na wyciszenie. Mówił,ze się przemeczylam przed świętami. Faktycznie jest już tak ,ze nie jestem w stanie zrobić 1/20 tego co przed ciążą.

Jak wy przechodzicie ciaze?
Ja też się szybciej męczę. Wolniej poruszam..


. Ja 18 wg App czyli 17+1
 
reklama
Już po. wycięli mi w cholerę dziąsła. Zgorzel się zrobiła bo pod dziąsło jakieś jedzenie się dostawało. Zęba nie wyrwą przed porodem bo nie mogą RTG robić i boją się ryzyka. Teraz ze cztery dni ma boleć i goić się. Póki comam zdrętwiałą buzię. Ale czasami zarywa mnie... Mam dwie płukanki antybakteryjne. I apap... tyle. Ech.
Współczuję:-( :( jak pomyślę o dentyście to mi ciarki przechodzą
 
Do góry