reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Polecam leżaczki bujaczki
A do takiego bujaczka można bezpiecznie wkladac dziecko od urodzenia?

oar8yx8d6a2llcco.png
 
reklama
Kobietki a jak to z cytologia w ciąży ? Pamietam z poprzednich ze miałam robiona na pewno na początku a pod koniec jakiś wymaz na czystość czy coś takiego. Teraz moja lekarka mi nie robiła. Kojarzę ze w okresie być może roku przed zajściem mogłam mieć robiona , ale to nie na 100%.


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Polecam leżaczek bujaczek u mnie priorytet, łóżeczko będę mieć zwykle drewniane ale bez tych dodatków typu baldachim i ochraniacze nie podoba mi się to, turystyczne zakupie w razie wyjazdów ale to później,
Ja mam ciężki dzień miało być inaczej rano ogarnięcie a popołudniu super spacer z dziećmi, ale moje plany poszły w łeb corka dostała w oko w szkole i 3godz spędziłam w szpitalu na kontroli tego oka że zmęczenia śpi i ja też idę w leżeć bo padam...
Jutro lekarz cieszę się bardzo
 
Polecam leżaczek bujaczek u mnie priorytet, łóżeczko będę mieć zwykle drewniane ale bez tych dodatków typu baldachim i ochraniacze nie podoba mi się to, turystyczne zakupie w razie wyjazdów ale to później,
Ja mam ciężki dzień miało być inaczej rano ogarnięcie a popołudniu super spacer z dziećmi, ale moje plany poszły w łeb corka dostała w oko w szkole i 3godz spędziłam w szpitalu na kontroli tego oka że zmęczenia śpi i ja też idę w leżeć bo padam...
Jutro lekarz cieszę się bardzo

Zazwyczaj tak jest z planami , ale z oczkiem wszystko ok ? Ja ostatnie chyba 10 dni codzień prócz świat w jakiejś przychodni czy u lekarza po 2-3 godz siedzę i mam dosyć normalnie:) wracam do domu i już mi się nie chce wtedy nic wiec rozumie Cię.


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Ja niedługo wychodzę do stomatologa. A lecę na pysk. Nie wiem ale to podobno przez ciepło i słoneczko chce się spać.
Co do cytologii. Robi się na początku ciąży i jak jest OK to następna po połogu. Potem ja robię co rok, na NFZ refunduja raz na 3 lata.
Ja nie mam juz bujaczka ale zakupie. Dla mnie to zbawienie. Co do baldachimow i ochraniaczy też nie trawię.
 
Ja niedługo wychodzę do stomatologa. A lecę na pysk. Nie wiem ale to podobno przez ciepło i słoneczko chce się spać.
Co do cytologii. Robi się na początku ciąży i jak jest OK to następna po połogu. Potem ja robię co rok, na NFZ refunduja raz na 3 lata.
Ja nie mam juz bujaczka ale zakupie. Dla mnie to zbawienie. Co do baldachimow i ochraniaczy też nie trawię.

Dzięki za odp. Pewnie to przez pogodę . Ja właśnie myśle o koszu do sypialni na początek a na parter jeszcze nie wiem co czy turystyczne czy jakaś kołyskę , dziadkowie w swojej sypialni maja już kojec rozłożony od remontu ;) wiec do nich nie będę musiała nic brać


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Laski, wróciłam właśnie z lidla, oczywiście napatrzeć się nie mogłam, przepiękny śpiworek do nosidełka, spodenki, dresiki, piżamki, rajty, skaprety, tetry, tylko...wszystko zostało dziewczyńskie! Jakaś epidemia chłopców chyba idzie, ograniczyłam się tylko do skarpetek-3 pary za dychu.
Cytologię miałam we wrześniu i była ok, lekarz stwierdził, że w ciązy nie robimy-przynajmniej na razie, ale ja lekarza mam średniego, więc nie wiem, czy być powinna...
 
reklama
Laski, wróciłam właśnie z lidla, oczywiście napatrzeć się nie mogłam, przepiękny śpiworek do nosidełka, spodenki, dresiki, piżamki, rajty, skaprety, tetry, tylko...wszystko zostało dziewczyńskie! Jakaś epidemia chłopców chyba idzie, ograniczyłam się tylko do skarpetek-3 pary za dychu.
Cytologię miałam we wrześniu i była ok, lekarz stwierdził, że w ciązy nie robimy-przynajmniej na razie, ale ja lekarza mam średniego, więc nie wiem, czy być powinna...

Oj jak nie po drodze mi do Lidla to poszłabym. Może u mnie są tez chłopięce :) Koleżanka od tej samej lekarki miała w 8 mcu i przed ciąża wiec może tak robi. Podobno ważna jest rok . Ja tam nie pamietam kiedy miałam chyba muszę się wybrać po lekarzach gdzie chodziłam ostatnio i popytać [emoji23]


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Do góry