reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Już po wyniki idealne więc poczułam ulgę, na płeć nie miałam co liczyć bo lekarka się spieszyla, ale w piątek idę do swojego i być może będzie coś widać, dzidzia skałala jestem zadowolona.... A tu taka cisza chyba przez te piękna pogodę, miłego dnia
 
Bajdelka35 super że wszystko dobrze. Ja wizytę mam dopiero 13 kwietnia a drugie prenatalne 27.04.
Ale czuje już ruchy wiec jestem spokojniejsza. Mała w wielkanoc dała taki popis że mi brzuch podskakiwał a pewnie to przez tą tone ciasta którą zjadłam bo się nacieszyć nie mogłam że mi mdłości po słodkim wreszcie przeszły :p U mnie też pogoda piękna. Aż się wszystko chce robić. Ja juz częsć kwiatków dzisiaj na balkony wyniosłam żeby wreszcie przestały się męczyc uciśnięte po rogach w pokojach. A ze mam halo na punkcie zielonych badyli to mam cały dom w kwiatkach i od 2 tygodni po kilka dziennie przesadzam.
 
Hej.

Przed swietami mialam taki kolowrotek ze hej. Teraz w sumie tez ciagle w biegu jestem i taki caly kwiecien bede miala. Co chwilę gdzies mnie nogi niosa :)
 
Cześc dziewczyny, weszłam na forum, zby poczytać o amino i patrze a tu grupa wrzesniówek :) więc jestem :)

To moja druga ciąża, mam już 9 letniego maluszka ;)
termin wdg gina 29.09, ale kalendarzyki i na prenatalnych pokazują 30,

Widzę, że ostro zdołałyście naklikać prawie 1100 stron wiec wybaczcie ,że nie jestem na bieżąco, ale może jakoś wieczorkami nadrobię, choć przyznam , że choć nie zasypiam juz na siedząco , to i tak padam jak pluto gdy tylko skończe prace i obowiązki domowe....
 
Ale cudowna pogoda! Byłam na spacerze. Nie uwierzycie ale W LETNIEJ SUKIENCE i w ogóle nie było mi zimno. Bez rajstop. Bez kurtek. Swetrów. Cudownie.
 
Ale cudowna pogoda! Byłam na spacerze. Nie uwierzycie ale W LETNIEJ SUKIENCE i w ogóle nie było mi zimno. Bez rajstop. Bez kurtek. Swetrów. Cudownie.
U mnie też pogoda piękna, jak mała była w przedszkolu auto pół dnia czyscilam, po świątecznych wymiocinach. Może potem wyjdziemy też na spacer :)

oar8yx8d6a2llcco.png
 
reklama
Do góry