reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja dostałam jakiegoś stanu zapalnego koło ósemki. Boli mnie pół szczęki. Płuczę szałwią ale nie wiem czy nie udam się na jakiś dyżur jutro bo boję się żeby to dziecku nie zaszkodziło.
Jem normalnie więc nie czuję się ciężka.
 
reklama
Rozglądam się za spodniami ciazowymi z racji że największy brzuch będziemy mieć latem to zamówię dwie pary lnianych, kilka koszulek i nadal licze, że sloniem nie będę a od wtorku piękna pogoda, myślę że wiosna już pomału do nas idzie
 
Ja dostałam jakiegoś stanu zapalnego koło ósemki. Boli mnie pół szczęki. Płuczę szałwią ale nie wiem czy nie udam się na jakiś dyżur jutro bo boję się żeby to dziecku nie zaszkodziło.
Jem normalnie więc nie czuję się ciężka.
Współczuję bólu zęba, ja też jem normalnie (oprócz dziś ) ale na koniec dnia jestem ociezala a rano wstaje lekka jak piórko ☺️
 
A mnie zaczęło ucho boleć, mam nadzieję że przejdzie jakoś, jem czosnek i jakoś domowe sposoby próbuje. Ale jak się pogorszy to lekarz mnie czeka :(

oar8yx8d6a2llcco.png
 
My byliśmy u rodziców na święta, i na 4 osoby wszyscy chorzy. Jak przy stole zaczęliśmy koncert na kaszel, kichanie i smarkami to musiało to z boku wyglądać przekomicznie :):)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ze Śląska-czy któraś z Was natknęła się na dr Aleksandrę Południuk-Wojtoń? Chcę zmienić lekarza właśnie na nią, chętnie zaczerpnę opinii...
 
Nadal cierpię. Dentysta nic nie zrobi póki jest opuchlizna. Mam płukać ze względu na ciążę tylko szałwią żadnych dentoseptów. Okazało się że to od ósemki której część nie wyrosła i pod dziąsłem zaczęła się psuć. Ząb do wyrwania ale póki zgorzel jest to nie wyrwa. A mnie martwi jak poradzę sobie z bólem po wyrwaniu ósemki? Bez ketonalu czy tramalu?! Choć tak się teraz męczę że najchetniej wyrwałabym yen ząb już nawet z dwudniowym bólem po wyrwaniu w pakiecie. Bo to już trzeci dzień kiedy boli mnie bez choćby kilku minut przerwy w zwiazku z czym nie nadaje sie do niczego. Ani jeść ani pić o sprzataniu czy innych nie wspomnę. Przy myciu zębów z bolu lzy z oka mi lecą. :-(
 
Hej, my po Świętach przejedzeni, szczególnie mąż, ja starałam się nie przeginać żeby potem nie cierpieć. Współczuję wszelkich chorób....niestety dużo osób teraz boryka się z silnymi przeziębieniami lub innymi dolegliwościami...ja juz spijam ostatnie zapasy soku z aronii bo tylko ten pozostał;) teraz ma byc kilka pieknych dni, czekam z utęsknieniem. Mnie z dolegliwosci ciazowych meczy poranny katar ale to tylko rano wiec.luz, brzuszek juz coraz wiekszy u mnie, powoli rozgladam sie za.spodniami lub spódnicą ciążową :happy: odkupię od kogoś bo to tylko na chwilę posłuży wiec szkoda robic sobie dodatkowe koszty a wiadomo ze haslo ciazowe i niemowlece podnosi ceny o 50%.... co do lekarki na Śląsku to nie kojarze tego nazwiska, ja jestem z malopolski ale wiem ze w jednym ze szpitali w Katowicach lub Bytomiu pracuje dr Małgorzata Jarnot, świetna lekarka, przyjmuje tez w Olkuszu. Ja osobiscie nie prowadze u niej ciazy bo w mojej miejscowosci jest rzadko ale bylam kiedys na wizycie i gdyby byla blizej to bez zastanowienia trafilabym do niej.
 
reklama
Nadal cierpię. Dentysta nic nie zrobi póki jest opuchlizna. Mam płukać ze względu na ciążę tylko szałwią żadnych dentoseptów. Okazało się że to od ósemki której część nie wyrosła i pod dziąsłem zaczęła się psuć. Ząb do wyrwania ale póki zgorzel jest to nie wyrwa. A mnie martwi jak poradzę sobie z bólem po wyrwaniu ósemki? Bez ketonalu czy tramalu?! Choć tak się teraz męczę że najchetniej wyrwałabym yen ząb już nawet z dwudniowym bólem po wyrwaniu w pakiecie. Bo to już trzeci dzień kiedy boli mnie bez choćby kilku minut przerwy w zwiazku z czym nie nadaje sie do niczego. Ani jeść ani pić o sprzataniu czy innych nie wspomnę. Przy myciu zębów z bolu lzy z oka mi lecą. :-(
Ale jak to? A jak stan zapalny nie przejdzie?
Idź do innego dentysty, bo coś mi się zdaje, że tutaj już powinien wkroczyć antybiotyk, żeby wyleczyć ten stan zapalny, skoro przy nim nie można wyrwać zęba.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry