reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Kiedy rodzilas ostatni raz, kolezanka mnie straszy ze w zeszlym roku sie cos pozmienialo wiec sama nie wiem a w necie nic nie pisza o obecnych procedurach. Zreszta wole zapytac niz czytac. [emoji4]
Dzieki Kochana. [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo mi przykro z powodu poronien, rozumiem wasz bol ktory jest niewyobrazalny, zycze wam aby rany zagoily sie jak najszybciej i zeby kazda kolejna ciaza dotrwala do samego konca. [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale się tu porobiło... Jestem trzeci raz na wątku oczekujących mam i pierwszy raz jestem świadkiem kłótni... Też mam swoje zdanie, każdy ma prawo je mieć, ale nie każdego obchodzi co o kimś myślę więc zazwyczaj zostawiam to dla siebie :) szybciej sie wtedy wychodzi z konfliktu i mniej energii psuje.

Ja wróciłam w nd z nart, podróż prawie mnie pokonała, 17 godzin z rzygami w przełyku, jak ktoś tu zabawnie ujmuje "Armagiedon"...

Wczoraj byłam u endo- jest tu ktoś z niedoczynnością tarczycy? Ja mam Haschi ale mówi że jest ok, nie zagraża nic dziecku.
Moja endo jest tez ginem więc szybko przy okazji zrobiła mi przegląd i potwierdziła ciążę choć USG nie miała więc nadal czekam na wizytę by zobaczyć pierwszy raz serduszko. A to już jutro!!

No ale przy okazji wyszło na jaw, że mam jakiś zapaprany stan zapalny i moje mega upławy to nie jednak objaw ciąży tylko właśnie to. Dostałam leków za 150zł i zaczęłam dziś kurację.

Czy ktoś z Was robił w ciąży płukanie Tantum rosa? Nie kazała mi ginka używać irygatora bo to za szybko,ale kazała po prostu wtłoczyć wodę dużą strzykawką... Dałam rade,ale głupia za mało rozrobiłam ten proszek i mnie zaszczypało... Z czego to tantum jest? mam nadzieje ze same sole... i sobie a właściwie dziecku krzywdy tym nie zrobiłam...

Gratuluję wszystkim serduszkom, a tym podwójnie bijącym tym bardziej.

Ja jestem w połowie 8 tygodnia, jeszcze trochę wytrzymać i za 3 tygodnie robie prenatalne to płeć poznam, jupiii......
Nie wiem co dokładnie jest w tantum rosa, ale nie sądzę żeby to dziecku zaszkodziło... pewnie trochę podraznilo śluzówkę i tyle. Przeplukalas potem jeszcze bardziej rozcienczonym?

Ja tak się ostatnio załatwiam jak nos plukalam >_< najpierw jedną dziurkę normalnie, a potem tak zrobiłam roztwór soli do drugiej, że zapomniałam pomieszać :p i chlusnelo mi do nosa praktycznie samą solą auuuu! Piekło okropnie, ale tylko przez jakieś 15min. Nos przemylam już rozmieszanym miksem i w sumie nic poza dyskomfortem się nie działo :)
 
Natuszka masz prawo się domagac drugiego cc ze względu na stan po pierwszym Ale oni cię pewnie będą chcieli przekonać do naturalnego bo dla szpitala to mniejszy koszt. Ja się przy drugim uparłam i miałam cc tylko że ja miałam też wskazania neurologiczne ale takie które też mogły zostać przez szpital uznane lub nie. Miałam też skierowanie od lekarza prowadzącego ciążę. Po prostu oni ci będą gadać swoje A ty mow swoje że chcesz cc. Jeśli jesteś tego pewna to nie ulegaj i zalatw sobie to skierowanie. Ale fakt to było ponad cztery lata temu. Teraz będę miała trzecie cc.



Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam ze sie nie udzielam ale u mnie objawy sa bardzo silne i niestety negatywnie wplywaja na moja prace, ktora z dnia na dzien staje sie coraz ciezsza, pomimo ze to tylko albo az, opieka nad dwojka. Jednym swoim a drugim nie swoim ale za to z Adhd. Ciezko jest ale jak nie bede pracowac, to bede musiala wrocic do Polski bez meza bo ten bedzie musial jeszcze przez pol roku placic dlugi a tak to wrocimy razem szybciej. Cos za cos. Staram sie odpuscic i nie przejmowac dzieciakami ich klotniami, bitkami itp ale juz taka jestem ze sie przejmuje i reaguje. Zaczelam sie modlic o wiecej sily i to na pewno mi pomoze. Pocieszaja mnie fakty.
Jestem w zdrowej ciazy
Mam zdrowie i zdrowa rodzine. Reszta sie ulozy juz niebawem. Obiecuje ze niebawem bede tutaj czestszym gosciem. Ciagle czytam ale brak czasu i sil aby odpisac.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam wlasnie zadnych wskazan zdrowotnych, oprocz tego ze Maja ma oslabione napiecie miesniowe ktore moze, lecz nie musi miec zwiazku ze zbyt dlugim porodem naturalnym. Zapis przy porodzie ciagle byl zly, ale w karcie porodowej nic o tym nie ma. Ja najbardziej boje sie tego ze drugiemu dziecku moze sie juz nie udac, jak go tak dlugo znow przytrzymaja.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natuszka to zależy od szpitala i lekarzy ale chyba częściej robią drugie cc. Po pierwszym cc mój lekarz prowadzący twierdził że trzeba rodzic naturalnie ale trafiłam wcześniej do szpitala i tam na dzień dobry powiedzieli ze cc bo różnie bywa.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozwolę sobie raz jeszcze poprosić o odpowiedz, tym razem dziewczyny które poronienia mają już za sobą. Ile to może trwać? O 10 rano zaczęłam plamić tak na brzoskwiniowo troszkę tylko na papierze ślad zostaje, minęły 3 godziny i nic, dalej to samo, do szpitala kazali przyjechać jak się zacznie krwawienie normalne, a ja najbardziej bym chciała jakkolwiek to zabrzmi żeby już było po wszystkim:-(
Kotku ja miałam od razu pełno krwi. Byłam niby w 9tc a ciąża zatrzymała się 5tc 4 tg chodziłam z martwa ciąża myśląc że się rozwija. Więc późno się u mnie zaczęło. A potem wzięli mnie na zabieg.
 
Kiedy rodzilas ostatni raz, kolezanka mnie straszy ze w zeszlym roku sie cos pozmienialo wiec sama nie wiem a w necie nic nie pisza o obecnych procedurach. Zreszta wole zapytac niz czytac. [emoji4]
Dzieki Kochana. [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

W marcu będzie dwa lata, ale spokojnie dopytaj swojego lekarza, nie sadze by mogli Ci narzucić jak masz rodzic w tej sytuacji. Każde cc jest wskazaniem do kolejnego ale nie jest p/wskazaniem do naturalnego. Chyba ze istnieje podejrzenie ze macica może pęknąć czy cos takiego.
Mnie lekarka pytała jak chce rodzic


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Do góry