reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Czekam na to serduszko baaardzo, 10.01 pewnie jeszcze będzie za wcześnie, ale dopóki go nie zobaczę nikomu o ciąży nie powiemy. Ogólnie jestem ciekawa co gin powie - ostatnio zanim się odezwał po jego minie widziałam że coś mu nie pasuje, koniec końców serduszka nie zabiły :(
 
reklama
Lola u mnie pierwsza ciąża była książkowa, dlatego takim szokiem było poronienie drugiej :(
Teraz strasznie się cieszę że wreszcie się udało ale boję się powtórki...



Ja mam dokladnie taki sam przypadek. Teraz też strasznie się boję, że znowu mnie to spotka. Obiecalam sobie, że nikomu nie powiem póki nie będę miała pewności, że jest ok ale nie wytrzymalam...
 
Ciąża zagrożona.... :( chciał mi skierowanie do szpitala dać... ale obiecałam mu, ze będę cały czas leżeć..

Praktycznie tylko siku chodze. :(
L4 dostałam do 11.01 i 12 stycznia wszystko się wyjaśni :(
Buu :(
 
Ciąża zagrożona.... :( chciał mi skierowanie do szpitala dać... ale obiecałam mu, ze będę cały czas leżeć..

Praktycznie tylko siku chodze. :(
L4 dostałam do 11.01 i 12 stycznia wszystko się wyjaśni :(
Buu :(
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wiem, że łatwo się mówi, ale musisz być dobrej myśli...

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic :( pęcherzyka nawet nie widziałam :(
Ale mam zdjęcie. :(
Ze względu na plamienia... bo nie mogą się pojawić w takim wczesnym etapie :(
 
reklama
Do góry