reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kuchcikowa Ty żyjesz??? Hehe mój brzuch widać z daleka [emoji3]

f2w3rjjgyxbhua3h.png

Żyje żyje [emoji847] ciagle w pracy siędzie, jeden dzien w tygodniu tylko mam wolny wiec jestem zmęczona jak to lala, wykorzystuje wolne na odpoczynek a jak tu wpadnę na chwile to mam tyle nadrabiania ze nie wiem jak sie za to zabrać [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolcia a jak Ci ta krzywa wyszła? Ja w poniedziałek idę do diabetologa i chyba czeka mnie dieta cukrzycowa...

Kasia&Konrad jak wizyta?

Patty super się czyta takie dobre wiadomości:)

Zaraz zobaczę czy mi się uda zalogować:)

Dziewczyny ile się u Was czeka na badania prenatalne od momentu zapisania? Pytam bo gin kazał mi dzwonić 14.02, a ja oczywiście rozkminiam czy nie powiedzą że nie mają już miejsc...
 
Mnie chyba tez trzeba łopatologicznie wytlumaczyc jak mam na ten drugi watek przejsc bo caly czas nie mam do niego uprawnien
 
Karolcia a jak Ci ta krzywa wyszła? Ja w poniedziałek idę do diabetologa i chyba czeka mnie dieta cukrzycowa...

Kasia&Konrad jak wizyta?

Patty super się czyta takie dobre wiadomości:)

Zaraz zobaczę czy mi się uda zalogować:)

Dziewczyny ile się u Was czeka na badania prenatalne od momentu zapisania? Pytam bo gin kazał mi dzwonić 14.02, a ja oczywiście rozkminiam czy nie powiedzą że nie mają już miejsc...
Mnie kazala dzwonic 16.02 ale ja juz bede dzwonic w tym tyg:) szybciej nie zaszkodzi;)
 
reklama
Do góry