reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nessi ja nie mam dostepu fo zamknietego watku
A tak w ogole to witam po przerwie urlopowej. Nie oharnelam jeszcze tych 200 stron ale bede sie starac
 
Dziewczyny które się kilka dni nie odzywałem mogły przegapić zgłoszenie nessi swoich danych. Piszcie do nessi pw. No i pewnie trzeba będzie trochę poczekać bo to nie nessi dodaje tylko zgłasza do moderatorow
 
Dziewczynki jestem nowa, pomorzcie proszę jak dołączyć/ dodać grupę wrześniowych mam ( termin na 07.09.2017☺) narazie mam ja tylko w obserwowanych
 
reklama
Proszę na PW wysłać mi swój nick...tworzę listę na forum zamknięte. Osoby które się nie odezwą, nie będą miały możliwości oglądać tego wątku ani w nim pisać,- dlatego bardzo proszę o przesłanie nicku.
Mamusie Naszych aniołków również jeśli mają takie życzenie zapraszam na wątek zamknięty.

Nessi nie moge wysłać prywatnej wiadomości!! Jakis error mi wyskakuje! Ratunku [emoji45][emoji45]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry