reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Serio wszystkie robicie prenatalne?
Ja robię. W zeszłej ciąży miałam nie jechać na 3 i dzięki Bogu, że jednak pojechałam bo dopiero wtedy mi wyszły ciekawe rzeczy! Dobrze jeśli jednak specjalista od czasu do czasu zerknie swoim specjalistycznym sprzętem bo te zwykłe w gabinetach to czasem o du*ę rozbić....
 
reklama
Ja robię. W zeszłej ciąży miałam nie jechać na 3 i dzięki Bogu, że jednak pojechałam bo dopiero wtedy mi wyszły ciekawe rzeczy! Dobrze jeśli jednak specjalista od czasu do czasu zerknie swoim specjalistycznym sprzętem bo te zwykłe w gabinetach to czasem o du*ę rozbić....
Ciekawe rzeczy??

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
Dziewczynki jutro przychodzi mi detektor wiec zdam relacje ;)))

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
To kombinuj bo tez chce kupic :)
Mogłam chodzic na NFZ do gina, albo gdzieś, gdzie taniej... Ale na NFZ stare cepy, gdzie taniej słabe opinie... I tak na tyle wizyt co ja byłam u niego w szpitalu już w tej ciązy a w gabinecie dopiero 2 razy i w sumie 260 zł zapłaciłam, bo i za usg nie płaciłam i za ginekologiczne badanie tez nie, tylko za "poradę"...


Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiele wad można wyleczyć jak są wcześnie wykryte, lub chociaż opracować plan działania. Wykonują nawet operacje w łonie matki. Zawsze lepiej być przygotowanym a nie zaskoczonym.
 
Ja robię. W zeszłej ciąży miałam nie jechać na 3 i dzięki Bogu, że jednak pojechałam bo dopiero wtedy mi wyszły ciekawe rzeczy! Dobrze jeśli jednak specjalista od czasu do czasu zerknie swoim specjalistycznym sprzętem bo te zwykłe w gabinetach to czasem o du*ę rozbić....
Mnie korci usg 4D niby też dużo można zobaczyć...A z drugiej strony przecież wynik nie zmieni niczego...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawe rzeczy??
A raczej mało ciekawe. Fatalne łożysko przede wszystkim. Jakoś wątpię aby mi się takie zrobiło w tydzień, a wcześniej nikt mi o tym nie powiedział. Zatrzymywanie moczu w nerkach u dziecka - po porodzie się to jednak wyjaśniło, jest OK, ale musiałam mieć to na uwadze, żeby dziecko przebadać. Aaaa szkoda gadać. Ostatecznie urodziłam wcześniej dziecko z niską masą urodzeniową - dzięki Bogu zdrowe.
 
Ja zobaczę co mi powie mój gin teraz z prenatalnymi. Ale to tylko usg jeśli już. Testów z krwi nie bede robić no chyba że na usg coś by nie tak wyszło. W poprzednich ciazach chodziłam do ginki która się właśnie specjalizuje w badaniach prenatalnych. Jest super ultrasonografistka a do tego robi amniopunkcje i badania genetyczne. Chodziłam do niej do szpitala gdzie robiła te badania i przyjmowała mnie na nfz ale to po fachu. Więc usg prenatalne miałam zrobione tak jakby na normalnej wizycie i za nic nie placilam. Teraz mi za daleko do niej jeździć poza tym nie pracuje już w szpitalu. Zobaczę czy mój obecny gin sam mnie gdzieś pokieruje. Ale jeśli nie to wiem że na samo usg umowie się do tej mojej byłej gin bo wiem że jej mogę ufać. No i w obu ciazach już w 12 tygodniu dobrze określiła mi płeć moich dzieci [emoji3]
 
Dziewczyny kiedyś nie było takich badań,kobieta w ciąży nie była aż tak zestresowana jak dzisiaj...Nie było autyzmu,ADHD ...A teraz dzieją się cuda :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry