reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U mnie krwotok tez prawdopodobnie był spowodowany pęknięciem wielkiego krwiaka. Polezalam trochę, odpoczelam i druga część ciąży była już z górki :)
Codziennie po 3 km chodziłam, meble przesuwalam, ogródek pielilam:))
 
Mam nadzieje... Mam lezec, brac dupka i wstawac tylko na siku.... Nawet siku boje sie isc :(
Ja miałam trauma przez 3 tygodnie, każda wizyta w toalecie to był koszmar... nie wychodziłam nawet do sklepu.
Ale wiesz co po tych trzech tygodniach zaczęłam robić sobie coraz dłuższe spacery aż w końcu się przełamałam i zapomniałam :)
 
Dziewczyny ile mi czytania zaserwowałyście [emoji5]

Ja w końcu podpisałam umowę, więc jutro spokojniejsza pójdę do lekarza... (Madzia ja mam wizytę o 17)

Emzilka 3mam za Cb kciuki, żeby wszystko było ok. [emoji8]

Witam nowe dziewczyny!!!

I dobranoc wszystkim

eiktrjjge03lkilf.png
 
reklama
Hej dziewczyny, tak strasznie się stresuje, bo mam dzis wizyte u ginekologa, a to będzie w sumie moja 3 w życiu.. Jeszcze bardziej sie stresuje tym, że bede musiała o tym powiedzieć swoim rodzicom. Eh mam dopiero 19 lat i juz sobie wyobrazam ten krzyk i zawiedzione miny i pytania jak to sie stalo, no stalo sie przeciez zadna antykoncepcja nie działa w 100%, trzęsą mi sie od rana ręce z nerwów :(
 
Do góry