reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Brzuszek nie boli ;) wiec jest na razie Ok ;) .
Jedynie co chwile dzieci mam w pokoju :/ bo teściowa wpuszcza... do tego otworzyła okno... I co chwilę ja zamykam ona otwiera...
 
reklama
Brzuszek nie boli ;) wiec jest na razie Ok ;) .
Jedynie co chwile dzieci mam w pokoju :/ bo teściowa wpuszcza... do tego otworzyła okno... I co chwilę ja zamykam ona otwiera...

Nevka powiedz swojej przyglupiej teściowej ze jesteś w ciąży i plamisz.
I się broń Boże nie ruszaj, odpoczywaj dużo!:*
 
Trochę ustały. Zobaczymy...

Tez bym chciała juz serduszko słyszeć :( być spokojniejsza... :(
Będzie dobrze, nie martw się ... wiem co czujesz. Ja w marcu miałam zabieg (poronienie chybione). Pewnie póki ruchów nie poczujemy póty się martwić będziemy. Teraz już nie mamy na nic wpływu ..i trzeba być dobrej myśli ...bo co Nam da bycie w złej ?
 
Idę szybko ze względu na charakter pracy,nie będę dźwigać kartonów z bananami czy worków z ziemniakami...widzę,że prawie każda z nas ma za sobą ciężkie wspomnienia...ja wierzę,że teraz wszystko będzie dobrze
 
reklama
Umowiłam się 3 na wizyte:))
Zobaczymy co to bedzie :O

Ja musze wcześniej lecieć na wizytę po dupka bo w poprzedniej ciąży miałam plamienia i krwotok :/
 
Do góry