reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Widzę ze wszystkie dostosowujemy się powoli do bycia mamami i wstawania w nocy :) mojemu małemu szkrabowi dziś się noc z dniem pomyliła i od 3 o 6 rano nie chciał spać...
Wczoraj byliśmy na sesji zdjęciowej i na pierwszym spacerku a dziś mieliśmy wizytę u neonatologa. Po wyjściu ze szpitala w zeszły wtorek zawzielam się, odstawiłam mm i dawałam tylko cyca i są efekty, młody w 9 dni przybrał 300g, wiec się najada a u mnie pokarmu coraz więcej, suty juz mniej bolą i chociaż nie do końca jeszcze dobrze chwyta pierś, to jest i tak już dużo lepiej :)
Także jak któraś ma problemy z laktacja - nie poddawajcie się! Laktator, przestawianie maleństwa jak najczęściej, dużo pić i jest szansa ze pokarm się pojawi :)

Co do pępka u nas odpadł równo po tygodniu

Dziewczyny jak długo krwawilyscie po porodzie SN? U mnie raz jest krew raz jej nie ma... nie wiem czy powinnam się martwić ze coś nie tak czy to normalne
 
heja :)
Lady ja po pierwszym porodzie krwawilam ok miesiąca. potem coraz to mniej krwiste bylo. Po drugim przez 2 tyg i czysto bylo. a teraz?? dziś minał 15 dzien a u mnie juz nie krew, ale podpaska musi byc, bo na wkladke to za duzo tego leci.

Moja Panienka dziś tez w nocy miala jakis bunt. az 3 razy sie budzila. Jak na nią do czesto.


wczoraj obzarlam sie truskawek... zapomnialam ze karmie cycem i ze truskawki przy 2 tygodniowym bobasie to niekoniecznie super pomysl. No ale.. zacmienie umyslu wcale mnie jeszcze nie opuscilo :) mam nadzieje ze jej nie zaszkodzą.jak chlopcy byli mali i byl sezon moglam je jesc.. ale oni mieli wtedy troszke wiecej niz Blanka.

wczoraj byla u nas tez pediatra. skierowanie na bioderka dostałysmy.
 
Agnes u mnie macica już we wtorek była obkurczona, brzuch juz nie boli jak karmie czy odciągam i w sumie czasem pojawi się odrobina świeżej krwii ale tak generalnie to odchody już mam brązowe jak kawa z mlekiem i bardzo ich mało, chodzę w zwykłych podpaskach a czasem mam wrażenie że i wkładka by wystarczyła. Na noc zakładam podkład ale tylko dlatego że nie bardzo odczuwam jeszcze parcie na mocz a jak wstaje w nocy to leci samowolnie ale juz i z tym jest lepiej :) u mnie po dwóch butlach z mm nastąpił przełom, pokarm aż mi na koszule wyciekł, odpoczęłam odstresowałam się że cyce puste i zrobiły się pełne, odciągnęłam pełne 50ml, mały śpi, zaraz siąde odciągne na zapas i normalnie powiem wam że komfort psychiczny że jednak jak bedzie pusto to dam mm jest mi bardzo potrzebny, mniej stresu i od razu więcej mleczka :)
 
heja :)
Lady ja po pierwszym porodzie krwawilam ok miesiąca. potem coraz to mniej krwiste bylo. Po drugim przez 2 tyg i czysto bylo. a teraz?? dziś minał 15 dzien a u mnie juz nie krew, ale podpaska musi byc, bo na wkladke to za duzo tego leci.

Moja Panienka dziś tez w nocy miala jakis bunt. az 3 razy sie budzila. Jak na nią do czesto.
Tren ja nie eliminuje niczego z diety tzn oczywiście bez alkoholu itp ale nie patrze czy jajka czy mleko czy czekolada, wsuwam wszystko i nic małemu nie dolega więc jest gites.
 
Aneta, u mnie też harce ale od 5 aż do teraz. Przed chwilka usnal.
Za to ja mam robotę - wszystko obsrane, ubranka, przewijak, 2 pieluchy tetrowe i 1 flanelowa, moja koszula i szlafrok... plus prześcieradło w naszym łóżku, na które ulał, ładne pranie się zebrało ;)

Natalia i widzisz mleczko jest, niedługo Kubuś nie będzie z butli tylko z cyca ssal :)
 
Lady agnes z praniem masakra ja codziennie cos musze wlaczyc:-)

Aneta ja sie zastanawiam na.pewno nie szczepie na rotawirusy. Moze pneumokoki ale to 1200zl..
 
reklama
Agnes mi pediatra powiedziała tak że pneumokoki i rota dobrze wykupić reszte olać a potem ospa i świnka ewentualnie bo sama choroba groźna nie jest ale powikłania są okropne teraz
 
Do góry