reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
milusia też mi się wydaję tak jak radzi Ewka żebyś podjechała do jedynki i niech Cię tam zbadaj czy coś :):) nie masz daleko:) albo na wizytkę do lekarza z jedynki:):)

ewka no nie dziwie Ci się że lubisz mieć takie rzeczy załatwione.. mam nadzieję że to koniec upałów i że teraz będzie piękna jesień:)

Jolka może Twój czas się zbliża i organizm się oczyszcza.. daj znać co powiedział lekarz

ivon17 w takim razie dużo spaceruj i czekamy aż się rozpakujesz;)

kołtunek to musi być fajne doświadczenie wysłać dziecko do szkoły.. ja to trochę muszę poczekać na to :D
a jak się ma młodszy dzidziuś? :) z karmieniem nie macie problemów?
 
na20taliii napisała nam na fb: Cześć! Ja od niedzieli w domu. Uczymy się siebie nawzajem. Hubercik pięknie ssie, potem słodko zasypia Emotikon smile oby tak dalej. W nocy budzi się co ok 2 godz na karmienie. Pozdrawiamy!
 
reklama
Do góry