reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

engacka padłam na twarz ze śmiechu!!! ;p hahahahaha nawet zapachu nie poczuł? hahahaha
kołtunek korzystaj jeżeli mężuś się opiekuje :) zdjątka dawaj jakieś :)
Jolka6621 daj znać jak po ktg :)


mi się dziś zaczyna 38 tydzień :D jeszcze tylko 4 dni musze wytrzymać do soboty do wizyty i później niech się dzieje wola nieba :D skoro lekarka mówi że urodze do 10 to musi tak zrobić żebym urodziła :) poza tym moja położna idzie na urlop od 13-22 więc muszę się wziąć ostro i przed jej urlopem się rozpakować :) dziś w nocy ból jak na okres ale przeżyłam :)

Chłodego dnia życzę :D

f2w3rjjgovuqvn1k.png
 
reklama
Hej dziewczyny wrześniowo,
Ale sie ciesze ze moje dziecko w przedszkolu już, jaki oddech można złapać, jakby te upały minęły byłabym mega szczęsliwa ale podobno to ostatni dzisiaj dzien to tego sie trzymam :)

Ewka, ja Cie podziwiam że całe wakacje ogarniałas dwójeczke, teraz masz troszke oddechu dla siebie zanim sie maluszek urodzi

Tren jak rozpoczęcie ?

To która teraz chętna bo już wrzesień mamy ;)
 
CZESC dziewczyny ;) upaly patrze ze wszystkich dobijaja. Najwazniejsze ze od jutra zmiana pogody.

Tren u mnie bez zmian. Skurcze minely czasami tylko pobolewa mnie brzuch na dole jak na okres. A tak czuje sie bardzo dobrze. A tak bardzo chcialabym juz uroddzic aby miec to.za ssoba ;)
 
paulus w takim razie czekamy aż znowu będą jakieś skurcze :):) wcale Ci się nie dziwie pewnie się wczoraj nastawiłaś że przytulisz maluszka:)

ewka no Ty na pewno we wrześniu urodzisz :D ja sądzę że mogę przeciągnąć do października.. pewnie będę ostatnia z forum hahaa.
dobrze że chłopcy przeżyli rozpoczęcie :):)
No z tymi zebraniami to fajnie... ciekawe co mają zrobić samotne matki np.;/
oj powiem Ci że mam dość trochę tego wolnego czasu, jeszcze może bym nie marudziła ale upału mnie doprowadzają do szału!
 
HEj kochane,


już wyprałam dywanik, miałam wczoraj, ale mąż do mnie podjechał i mówił, że musimy jedną sprawę w Gliwicach załatwić...


Wczoraj zajadałam się papryczkami żółtymi nadziewanymi mięskiem mielonym z cebulką i marchewką..mmmm, dzisiaj nie mam pomysłu na obiad, bo co bym nie chciała zrobić trzeba wyjść, więc nie wiem czy wyłazić w taki skwar, żebym nie zemdlała po drodze:D:D:D po 17tej już zaczynam funkcjonować, a teraz to jeszcze masakra....


Olasec ciekawe, która będzie pierwsza bo znając moją żelazną szyjkę to nie wiem czy coś ruszy...


Pycia17, a który u CIebie tydzień?


JOlka fajnie, że CI się z zębem udało, w ogóle ciężarne z bólem zęba to powinny być totalnie przepuszczane...a u nas to patrzą na CIebie jak na jakiegoś złoczyńcę jak gdzieś bez kolejki wchodzisz...


Paluss, a u CIebie to który tydzień?


Ananka Ty lepiej się kuruj, a nie bierz za robotę, bo musisz być zdrowa do porodu, a nie wyczerpana robotą i chorobą:):)


Engancka jak przeczytałam o rosole to umarłam ze śmiechu, aż mój M się zapytał o co chodzi:D:D:D jeszcze jak o tym pomyślę to naprawdę mam banana, chociaż zdaję sobie sprawę, że w momencie samego czynu nie było Wam do śmiechu:D:D:D


Maggie ja Ci współczuję tej alergii, wiem co to znaczy bo tak jak CI pisałam miałam mega alergię w zeszłym roku, w tym jakoś lepiej, nie mam zatkanego nosa, nie cieknie mi z niego, nie wiem czy to też nie jest kwestia klimy, mamy inne auto, rok temu mieliśmy outlandera i jak ustawiałam klimę to wiało mrozem, teraz renault espace i jakoś fajnie dmucha, że nic nie czuję......


Atagaa u mnie z pierwszym dzieckiem już na głowę mi szło, miałam totalnie dzień świra, bo 31 lipca miałam wyznaczony termin, a 5 sierpnia zgłosiłam się do szpitala bo miałam mega skurcze, a szyjka ani drgnęła, i tak codziennie patrzyłam na małe dzieciątka, myślałam, że zeświruję:D:D:D


Kaha91 u mnie w lodówce jest podpiwek, ostatnio wzięłam łyka i mi tak się w głowie kręciło po chmielu, bo jest mocno chmielowy, że stwierdziłam, że już ani łyczka nie wezmę bo padnę gdzieś....A komentarz PAni z kasy - bezczelny, ja jak byłam na weselu i podeszłam do baru, w którym robione były kolorowe drinki, zapytałam z uśmiechem barmana "A dla mnie co Pan poleci", a ten po chamsku "Dla PAni to chyba nic"....a mnie chodziło o coś bezalkoholowego, a ten taki chamski zwrot....Zmierzyłam go równo i powiedziałam, że jestem dorosłą i odpowiedzialną kobietą, która chciała coś kolorowego z lodem bez alkoholu....


Tren no mnie właśnie takie akcje denerwują, a jak widzę kobietę w ciąży z fajem to aż mnie zatyka......nieodpowiedzialne krowy.....Fajnie, że Blanka bez siusiora nadal:D:D:D u mnie Elena chyba też:D, ale do porodu wiadomo, poki się pindzi nie zobaczy to jakoś tak niewierny Tomasz ze mnie:D:D:D


LAlki bierz faceta w obroty:D


Ewcia fajnie, że wyniki w normie....No niech się otwiera pomalutku:) Ja niestety nie mam robionego ktg, mój gin mnie w ogóle chyba olał, rozumiem, że nie wzięłam kolejnej wizyty, ale 300 zł po dwóch tygodniach płaciła nie będę, a dodzwonić się do niego ciężko bo jest na urlopie i tak nie wiem nic na temat mojej kruszynki....DObrze, że dotarłaś cała i zdrowa na hacjendę, teraz trochę odetchniesz przed porodem, niech smyki dadzą mamie odpocząć....


Kołtunek to zdróweńka i sił....


Młoda i piękna...No jeszcze tydzień niech maleństwo czeka:) NO i niech skurczybyki na razie odpuszczą
 
Ale jestem zła :( ktg miałam mieć o 10, byłam o 9:40, a przede mą jeszcze 2 laski, za mną jeszcze jedna- wszystkie na 10. Położna przyszła po 10, wzięła pierwszą, 40 min. siedziała, poszła następna a i ktg się zepsuło, próbowała drugie podłączyć- to samo. 1,5h siedzenia, tylko po to, żeby się dowiedzieć, że jeśli będzie miejsce i naprawią jej to ktg, to o 17 przed wizytą nam zrobią :wściekła/y: na dodatek wymiotuje od południa, przez co skurcze się nasilają, ale są nieregularne. Chyba padnę do tej 17 :confused2:
 
ewka dzięki - tylko przez ten urlop ginki czuję się taka jakaś sama...

milusia83 no niech sobie siedzi jeszcze, a skurcze faktycznie dziś mam potwierdzenie od rana zluzowały... Zastanawiam się czy nie można było tak wcześniej dać mi tych leków jak się skarżyłam na ból, ale wiecznie odnoszę wrażenie że lekarze traktują to co się do nich mówi z przymrużeniem oka.

Jeszcze dziś mąż zadzwonił, że kierownik mu się wpierdzielił w termin urlopu. To po h... każą deklarować urlop w styczniu (co zrobił mój M na ostatnie dwa tygodnie września) żeby potem i tak mieć to w D...
wrrrr
 
Cześć Dziewczyny. Zainstalowalam sobie aplikacje na telefonie to może będzie mi łatwiej pisać. Gratulacje dla Gosiuni[emoji1] Wczoraj byłam na kto i miałam skurcze co 9 minut. Nie byly bardzo bolesne wiec nie zostawili mnie w szpitalu. Mam dużo spacerować- lekarz się śmiał ze najlepiej wokół szpitala. Wieczorem dostałam bolesnych skurczy i pogoniło mnie do toalety. I naprawdę się przestraszyłam ze to już. Ale w nocy rozeszło się po kościach i dalej jestem w dwupaku. Gratuluje wszystkim pierwszakom bo dziś miały ważny dzień.
 
Kaha, nie pytalam czy sie cieszyli :D w sumie..co mnie to?? wazne ze ja sie ciesze... przynajmniej pol dnia bez ich klotni.. i mi lepiej to zrobi i im.

O twierdzi ze fajnie..ze 1 klasa.. bo sklepik, bo koledzy..a tu doopa.. sklepiku nie bedzie :D ah jak ja sie ciesze, bo serio zbankrutowac mozna. Jak jednemu dam 2 zł to i drugiemu.. czasami wyzebrają wiecej.. bo slodkie oczy do mnie, potem do taty..w miedzy czasie pojdą do ktoregoś wujka zapytają czy nie posprzatac im auta.. posprzatac w sensie poszukac drobnych.. bo raczej o odkurzanie i mycie auta nie chodzi im :)

Poczatek roku ogarniety. skurcze mialam od rana... oj mialam. Momentami az mnie zatykało. Ale odtykalo natychmiast po kazdym pytaniu " ty jeszcze w ciązy??" Nie *****!! tak mnie wypchało po wczorajszym obiedzie. Noooooz. a jedna kolezanka pyta mnie " ile ty w tej ciązy bedziesz chodzić??" to jej mowie ze srednio to 9 m-cy... tak przynajmniej powinnam, nie. To ta mi tekstem ze gruba jestem... ja jej ze ona tez :) z tym ze ja w ciązy.. ona od 2 m-cy juz nie.. :D ah... wiem.. wredna jestem.. ale stoi taka wielka jak damfa... zajmuje 2/3 korytarza... 3 razy taka jak ja i mi mowi ze ja gruba jestem.


Po za tym.. pogoda. Noooooooooooozz.. serio w ciązy wole zime. Nigdy wiecej n wrzesien terminu. NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak kiedyś by sie znowu okazalo ze ja bym chciala kolejne, czy nawet jakies takie nieplanowane... i w styczniu juz @ nie dostane to sie zastrzele. Serio. po tym lecie, po tych upalach to ja sie zastanawiam czy ja zdrowa psychicznie jestem ze sie z pelną swiadomoscią zdecydowalam na ciąze ktora konczy sie pod koniec lata.


Mloda u nas z urlopami tez problem w pracy u Ł.. szef niechętnie daje. Woli zaplacić za zalegly, wiec wymyslilismy ze najpierw Ł wezmie L4 na mnie.Tacierzynskiego narazie nie.. jak szef chce zaplacić niech placi... ok 700 zł ma byc. No chyba ze ja sie bede tak podle czula... to wtedy niech sobie zrolują te pieniadze i wetknął..
 
reklama
i nastał wrześień!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny ale super, że tak udało się nam donosić ciążę. Trzymam kciuki za porody

My po rozpoczęciu roku... kurde hormony wzieły góre jak tylko zobaczyłam go stojącego na środku w garniturze i gdy zaczeły dzieci śpiewać hymn polski ze starszej klasy to od razu łzy mi zaczeły iść.. :-) Na razie mu się podoba :) hehe zobaczymy jak będzie dalej

Anula jak u Was?? napisz choć pare słów
Jolka współczuje... też bym się wkurzyła
 
Ostatnia edycja:
Do góry