reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Jolka6621 to słabo z tym KTG :/ a to w szpitalu byłaś czy prywatnie? Ja dzis prywatnie poszłam to na szczescie bez żadnego czekania

Ivon17 a na ile miałaś te skurcze?

Tren dobrze, że tej koleżaneczce tak pojechałaś [emoji6]

Kołtunek dobrze, że o tej czekoladzie przypomniałaś, to musze sobie dziś do picia zrobic, a jutro zjeść moją ulubiona, bo się ponporodzie zmarnuje w lodowce [emoji12]

Lady Agnes u mnie też ani kropelki, ale nie ma teraz co pic herbatek, dzidzie się urodzą to będzie mleczko dla nich :)
 
reklama
Otokika - jedz na zdrowie! ja w dzień gdy odeszły mi wody kupiłam sobie chipsy z sosem!! całą ciążą jadłam zdrowo i stwierdziłam, że sobie zaszaleje przed rozwiązaniem bo później wiadomo karmienie no i na wieczór miałam mieć taką wyżerkę a mi wody odeszły. Kąpie się przed wyjazdem do szpitala i do M mówie ojej a moje chipsy hehe spojrzał na mnie jak na wariata :)
 
Milusia83 u mnie juz koncowka. Termin mam na 8 wrzesnia ;)

Ewka84 ja tez jeszcze nie mialam zadnego ktg dopiero bede miala w piatek pierwsze.

Jolka6621 wspolczuje wizytki i zlego samopoczucia ja wpierdzielam za troje :(

Dzejka gratuluje ;))

Tren przez te forum wiele sie od Ciebie naucze ;)) moze w.koncu tesciowej odpyskuje.

Dziewczyny zzycze milej nocy ja sie najadlam.na ognisku. Krzyś jakis niespokojny wiec ide lulu ;)
 
Lady Agnes to o niczym nie świadczy czy teraz coś masz czy nie :))) najwazniejsze to przystawiać maluszka :):) zobaczysz będziesz miała cyce pełne mleka:)

Jolka super że z małym wszystko dobrze:) czekamy w takim razie żeby sie akcja rozwinęła:)

ewka mam nadzieję że jakoś sobie z tym karmieniem ogarnę :))


kołtunek
chciałabym widzieć minę Twojego meża jak mu powiedziałaś o tych chipsach :D mogłaś jeszcze coś wciągnąć w drodze do szpitala hihih
 
Cześć dziewczyny :)
Ja urodziłam dzisiaj o 19 40 i Adusia jest juz z nami na świecie :)
Dziś miałam wizytę u lekarza o 13 i po badaniu powiedział ze dziś urodzę i mam jechać do szpitala bo dziecko juz czeka. Pomyslałam sobie ze co on tam wie jak ja sie super czuje i nic mi jeszcze nie dolega.
Za to mąż jak wróciłam od lekarza to stwierdził ze pojedziemy do szpitala to sprawdzić. Okazało sie ze mam 2 cm rozwarcia mała nisko leży, ale ze jest plamienie z szyjki po badaniu u lekarza to przyjmą mnie na oddział patologii ciąży.
Położyli mnie na łóżko o 17 podpięli ktg i w ciagu pół godz zaczęły mi sie skurcze co 5 min trwające minutę. Wtedy odeszły wody i mnie wzięli na porodówkę a miałam 3 palce rozwarcia. Skurcze sie tak rozkręciły ze o 19 miałam juz 10 cm i zaczynałam juz przeć. Nie zdążyli dać znieczulenia ani nawet niczym mnie pobudzić samo poszło.
Mała wazy 3100 a dwa tygodnie temu lekarz mi mówił ze jest juz 3600 wiec sporo sie mylą na usg. Mierzy 53 cm i ma same 10 w skali. Bardzo sie cieszę że to juz za mną bo szczerze to nie byłam na to gotowa psychicznie :) życzę wam dziewczyny tez takiego porodu jak ja miałam. Wszystkie położne były w szoku ze pierwsza ciąża a poród jakbym conajmniej 5 rodziła :)
 
Kamcis to gratulacje tak sprawnego porodu !!! :D jak się to czyta to ma się nadzieję że może i u mnie nie będzie tak źle jak już się zacznie .. Oby ;) w takim tempie i tak z zaskoczenia mieć poród to bajka ;)) zdrowka dla Was :))
 
Tren przez te forum wiele sie od Ciebie naucze ;)) moze w.koncu tesciowej odpyskuje.


Czasami niema czlowiek wyboru i musi warknąc na innych bo inaczej go zezrą. Ja zazwsze bylam pyskata, odpowiadama od razu co mi na wątrobie lezy.. czasami rozwijalam swoją odpwiiedz..a czasami wystarczalo zwykle spierd..la. Lub pozdrowienie serdecznym palcem. No i wychowywalam sie w towarzystwie samych chlopców.. wiec przeszkolenie od malego jak byc twardą mialam perfekcyjne.



Kamcis wielkie gratulacje :)


Ja wstalam o 5.30.ale za to w nocy na siku ani razu.
 
Kamcis gratuluję córeczki i zazdroszczę szybkiego porodu.

Tren zazdroszczę Ci tej odwagi, że potrafisz powiedzieć otwarcie co myślisz.

Dziś mam termin porodu i co? i nic :) Skurcze przeszły. Czuję się świetnie i od jutra będę przeterminowana:)

Kołtunek super, że nie masz problemu z karmieniem.

Jolka piękna waga synka.

Otokika położna nie powiedziała na ile są te skurcze. Powiedziała tylko, że w miarę regularne i nie powinno być ostatecznie z rozwieraniem szyjki. Ale jak to będzie okaże się w praktyce.

Miłego dnia Wam życzę. Oby z każdym kolejnym dniem przychodziły dobre wiadomości o kolejnych dzieciaczkach.
 
reklama
Kamcis gratulacje,porod marzenie faktycznie mozna zazdroscic:-):-):-)

Ivon trzymam kciuki zeby sie u Ciebie szybko rozwinelo:-)

ewka pewnie mialas banana na.twarzy piszac ze chlopcy ida na 8a ty mozesz bezstrosko.spac :D


Ja.dzisiaj.ide do fryzjera...nie wyspalam.sie bo napieprzaja koparka pod oknami od 7:/ budzik mialam na 8.
Cieszy mnie to ze jest na prawde chlodniej:-):-)
 
Do góry