reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

po wizycie opisałam w odpowiednim wątku:)
trochę sobie odpocznę i umyję okno w kuchni :):)



ananka
opisałam w odpowiednim wątku:)

lady agnes za nie długo sobie zjesz;*

paulus korzystaj, nie ma to jak u mamy:)

otokika ja na pewno nie :D
 
reklama
Witajcie coś od 2 dni brak mi sił chodzę z łóżka na kanapę i tylko się pokladam. Musiałam jechać z młodą do mojej koleżanki której synek obchodził 5 urodziny a teraz brak mi sił.
Co do babć. Moja była kucharka która chodziła po weselach więc zawsze jak do niej jeździliśmy to były pyszności ale pamiętam jak chciała mi dogodzić. Lubiłam karpatke więc raz babcia zrobiła mi całą miskę kremu. Jadłam i jadłam i mówię babciu już nie mogę jedź jedź dziecko ja tobie zrobiłam żebyś sobie ponad la. Babciu Ale ja już naprawdę nie mogę jedź dziecko. No i tak mi dobrze zrobiła ze potem wymiotowalam pół nocy; )
 
Moja nie chciala sie rodzić wczoraj to teraz powinna poczekac do 18-go. Dla mamusi w urodziny powina dac niezapomniany prezent :)
 
Dziewczyny jak tam u Was z puchnieciem?- bo ja wczoraj zauważyłam u siebie napuchnięte stopy. I dzisiaj widzę też obrzęki- może trochę mniejsze, ale jednak. całe lato wytrzymałam a teraz nadrabiam? :szok:
 
ja o dziwo nie puchne chociaz znawcy ciąz przepowiadali mi ze bede wyglądac jak balon. Doopa wyszla z ich czarow :) No ale do terminu mam jeszcze troche wiec wszystko przede mną :)
 
Witam się i ja
Podejść do bb miałam chyba z 15, więc nie jestem w stanie odnieść się do każdej. przepraszam :sorry:
Paulus- takiej teściowej, to bym mordę obiła! Jak spokojna jestem, tak po takim tekście bym nie wytrzymała!:wściekła/y:
Kaha- gratuluję udanej wizyty! :tak:

Nadchodzi wieczór, więc mnie zaczynają boleć zęby :confused2: a do tego pół głowy...Ból będzie trwał tak z 30do 60 minut, później przejdzie samoistnie. No i skurcze..Wczoraj od 21:30 do 23 dawały mocno w kość, później spokojna noc. W dzień takie pojedyncze, lajtowe, nieregularne, teraz coraz mocniejsze. Oj, ćwiczy się ten mój brzuch, ćwiczy...Wiecie co, a mi się jednak wydaje, że dopiero koło niedzieli któraś się rozpakuje :-D pamiętam, że na listopadówkach żadna nie rodziła przy pełni, zaczęło się dopiero po. Ale jakby którąś wzięło, to życzę szybkiego porodu! Dobranoc :-)
 
reklama
Jolka współczuję bólu zęba..

co do puchnięcia to od 20tc puchną mi stopy i nie nie pomaga więc się przyzwyczaiłam:)
ostatnio pisałyśmy o mleku i sprawdziłam sobie skład bebika 1 i bebilionu i wiecie że to się niczym nie róźni:D takie same wartości odżywcze :D i skład też:D
 
Do góry