reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Kaha moj tato 3 miesiecznemu Filipowi kupowal i probowal dawac lizaki :) "bo samo mleko?? sraczki mozna dostac". Potem jak F mial ok 5 m-cy nakarmil go kotletem mielonym. No prawie zawalu dostalam... a ta klucha pastewna zarla wszystko co mu pod mordke sie przystawiło.
 
reklama
O matko to musialy byc okropne czasy!! Pewnie te buzki takie wysluszone byly:-( masakra !!
Ja u babci to wspominam miodek z pasieki i zawsze oponki piekla pychotka
 
Tren, padlam, niezle menu :b

Kaha, jak wizyta?

Az mi sie przypomnial piernik mojej babci.... i gołąbki.... najlepsze na świecie.... i drugiej babci ogorkowa.... i pierogi.... i ciasto z truskawkami.... osz kurde, mniam <3
 
Juz jestem u mamy dziewczyny od razu lepiej jak tylko przyjechalam poszlam spac ;)
Od wczoraj mam jakis przyspieszone tetno.i tak serce mi bije.

A co do tesciowej. Wyobrazacie sobie ze dzisiaj zeszlam na sniadanie a ona jakk gdyby nic zaczyna gadke. Wytrzeszczylam tylko oczy i sama nie mogalam w to uwierzyc. Jeej zlosc moze minela ale mi niee. A mąż zawsze staje w mojej obronie i tak.cisnie po tesciowej. I przez to tylko sa jeszcze wieksze klotnie. A niech tylko pojedzie do pracy no wtedy tesciowwa siada na mniee twierdząc ze nastawiam przeciwko.jej synka i wiiecznie mu sie zale. A to co ona mowi do mnie to maam zachowac to sobie. Hahaha wtedy sie tak zaczyynam smiac i mowie a komu mam sie zallic jak nie mezowi? Koleżankom jak to mama robi. I wychodze z kuchni aby nerwow mi nie psula.

Zycze Kochane milego dnia ja teraz idde na pyszny obiad. Mama zrobila rybke po grecku i na gorąco w sreberku i naleśniki z kapusta ale sie naajem w koncu nikt mi nie powiie ze tylko żre ;D
 
reklama
Do góry