reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Kaha z doświadczenia po pierwszym dziecku wiem że'np bebilon jest gorszy w smaku mnie rzucało jak spróbowałam. I my używalismy bebiko ale to tak bliżej roku bo wcześniej cyc wystarczal. Po prostu każdy musi sprawdzić co maluchowi przypadnie'do gustu
 
reklama
Hej kochane, ja z koma Was podczytuje a pisać tak ciężko wiec krótko, przypominam sie ze być moze jutro kolejnego wrześniusia przybędzie, rano po 9 stawiam sie na oddział do szpitala i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie ;) nerwy mam jak cholera. Nie wiem czy zasnę, zawsze niezawodnie wspieracie teraz tez proszę o odrobine kciuków i ciepłych myśli na jutro. Dam znać jak Hanka sie "wykluje". Jak narazie nie mogę uwierzyć ze tak długo dotrwałam, burza emocji, posiedziałam i poryczałam se troche bo tak mi sie jakoś zebrało. Od kilku dni mam bardzo bolesne skurcze ale zdążyłam jeszcze chatę ogarnąć i dziecku wszystko na 1 września przygotować. Chyba jestem gotowa, chyba....

pozdrawiam Was wszystkie i cieszę sie coraz więcej donoszonych bobasów u nas na wątku a troche tych zagrożonych ciąż było :) "wisnióweczki" (jak to kiedyś pisałyśmy )górą :) do usłyszenia !
 
Oto tak kończymy drugi dzień życia :-) Hubert jest kochany ...pięknie ssie a potem o tak słodko spij.

Trzymam za Was kciuki! Niech akcja rozpakowywania trawa ....
 

Załączniki

  • 1440795315416.jpg
    1440795315416.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry