reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Jolka współczuję bólu zęba..

co do puchnięcia to od 20tc puchną mi stopy i nie nie pomaga więc się przyzwyczaiłam:)
ostatnio pisałyśmy o mleku i sprawdziłam sobie skład bebika 1 i bebilionu i wiecie że to się niczym nie róźni:D takie same wartości odżywcze :D i skład też:D


Ceną sie roznią ;) U nas dla Filipa zadne mm nie pasowało. Mowy nie było zeby on jakiegolwiek wziął do buzi. predzej glodny czekał az mama sie zlituje i cyca wyciągnie. Karmilam go do 14-m-ca.. od 4-5 wrowadzalam zupki, kleiki.. no i moj tato lizaki i mielone ;)
Oskar mimo ze mialam duuuuuuzo pokarmu tak jak przy pierwszym, potrafil chciec po oproznieniu dwoch cydów butelke. i zjesc jeszcze 280ml zageszczonego mleka. Nakarmic go?? taniej ubrac bylo ;) ale jadl wszystko co mu sie podstawilo pod paszcze. Kazde mleko... i na zadne uczulenia nie mial Uczulenie mial na krowie od rolnika i smietane. kartonowe ze sklepu tez bylo ok... no chyba ze wypilby kilka litrów.
I do tej pory jak to dziecie usiądzie do posilku to matko i corko.. ile to je???


Mnie dalej muli. w zolądku coś mi niekoniecznie ok.. co zjem to rosnie.. biegunka sie wlączyla. i ja juz pelna strachu.ze przed 1.09 sie zacznie a nie moze. dziś do tesciow jedziemy.Trzymajcie kciuki zebym ja sie dzxiś nie zaczela rozpakowywac bo serio niewiem jak przetrwam fakt ze we wtorek ten cholerny początek roku a niemam nikogo w zastepstwo zeby z jednym z chlopców poszedł.

chociaz... moze jestem zbyt nadopiekuncza??
 
Natali Gratulacje! Hubercik do zacałowania <3 ;*

Motylek moje kciukasy też masz &&&

A mnie wczoraj wieczorem strasznie bolał brzuch, aż nie mogłam zasnąć. We wtorek całe popołudnie i wieczór też brzusio ćmiło, ale nie sa to bóle skurczowe, tylko takie "mulenie" okresowe. Może się cos rozkręci... Ginuś twierdzi, że do piątku urodzę, ale ja jakos wątpię. Pełna nadziei byłam na tę pełnię, ale doopa, nie urodziłam. Muszę się pochwalić, dziewczyny prawie spakowałam torbę, jakieś duperele mi zostały do zapakowania. :-)
 
Ja z kolei całą noc mam z głowy :( cały czas mi jeździ w brzuchu, przelewa się, zgaga to kosmiczna ze w nocy wylam a mąż tylko przynosił mi coraz to inne rzeczy na pozbycie się jej ale nic już kompletnie na mnie nie działa i dopiero jak podłożył mi sterte poduszek pod głowę że spalam niemalże na siedząco przez co teraz szyja mi odpada - zasnelam ;) teraz sie przebudzilam bo szedł na grzyby a mi powiedział że dziś mogę spac cały dzień .... Kiedy mi szkoda może ostatniej soboty we dwoje ;))
Tren - dasz rade, Blanka sie zlituje i dotrwa do rozpoczęcie roku ;) jak to mówi moja koleżanka 'chłopy to uparciuchy' więc dziewczynka poczeka i będzie po Twojemu ;))
 
Natali synuś cudowny. Zazdroszczę, że już jesteś po wszystkim i masz go przy sobie :-)

Motylek kciuki zaciśnięte, dasz rade :-)

Tren to nie jest nadopiekuńczość tylko matczyna troska :-) ale w razie czego to może tatuś da rade sam :-) zaufaj mu:-)
 
Cześć, juz niedługo wszystkie będziecie tulic Wasze Skarby :-)
W moim Malenstwie jestem juz zakochana po uszy :-) jestem z niego dumna, że pięknie ssa. Obok nas jest dziewczyna, co jej Maluszek nie potrafi i strasznie jej płacze.

Ja czuję się lepiej ... brzuch obolaly ale się staram mobilizowac do wstawania.

Pozdrowienia i udanego weekendu.
 
Motylek kicuki zaciśnięte!! czekamy na info
Natali ale słodziak

Mój słodziak śpi a ja odpoczywam, mąż sprząta z starszakiem :) żyć nie umierać hehe :) nic mi nie pozwalają robić :) 3 facetów w domu to jest to :-D

miłego dnia wrześniówki
 
reklama
Do góry