reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
No to gratulacje dla Kołtunka! :-) super, że już po i maly z piękną wagą!

Motylek- dziękuję, małemu ładnie się goi, już prawie nic tam nie ma, tylko delikatna różowa plamka. No i już nic go nie boli :tak:

Chyba Kaha pytała o pokrzywę- piłam pierwszy raz w piątek, myślę, że codziennie to za dużo, więc będę pić dopiero dzisiaj. Kupiłam w saszetkach w rossmannie- czysta pokrzywa, bez żadnych udziwnień.

Ja wczoraj miałam stracha, że się zaczyna. Od 17 co 20 min. miałam skurcze, które trwały do 22. Koło 19 wzięłam prysznic, a skurcze zamiast się wyciszyć, to się nasilały, więc szybko wyskoczyłam z wanny. W międzyczasie pokłóciłam się mamą i znów coraz mocniejsze i częstsze. Po 22 zelżały i jakoś zasnęłam. Dzisiaj też z rana kilka było, ale teraz jest spokój. Widocznie szyjka się skracała, bo widzę, że mi kawałek czopu odszedł. W pierwszej ciąży też jakiś czas przed porodem opadł kawałek. Z jednej strony mogłabym już rodzić, a z drugiej, każdy dodatkowy dzień w brzuchu to dla małego lepiej, a poza tym jeszcze muszę ten pokój przemeblować...Ech, od jutra biorę sie ostro do roboty ;-)
 
Kołtunek wielkie gratulacje!!!Mamy jeden na jeden na forum! Niech sysnuś pięknie rośnie, a mama niech pięknie się goi na brzuszku i szybko dochodzi do formy. A gdzie rodziła Kołtunek? Czekamy na zdjęcia!
 
Koltunek gratulacje :))) jaka piękna waga! Rośnijcie zdrowo!! :))

ananka ja tydzień temu miałam nocami takie bóle okresowe - niby nie aż tak mocne ale takie właśnie nudzące w nocy tak że spać nie mogłam (brzuch dołem, krzyż i ogólnie w tych okolicach). Do tego oczywiście biodra. Dwie noce brałam Apap żeby cos przysnąć. Teraz narazie to "nudzenie" przeszło.
Moje spojenie tez dziś jakby lepiej.
milej niedzieli :)
 
reklama
Koltunek gratulacje :-) życzę Wam dużo zdrówka i siły :-*

Ja juz mam dość tych wszystkich bóli. Krzyże, pachwiny, biodra, psita mnie też boli i jest strasznie spuchnieta.
 
Do góry