reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ivon zazdroszczę koncertu i morza - moim marzeniem jest mieszkać gdzieś na Wybrzeżu bo nic mnie tak nie relaksuje jak patrzenie w horyzont nad morzem :/

Tren co sie stało? Na tym etapie wszelkie kontuzje i niedogodności odczuwane sa milion razy bardziej

U mnie załamka totalna - po standardowym śniadanku i zamiast chleba kartonowe pieczywo chrupkie cukier 154 :(( zawsze było ok 110 a od 3 dni zwariowało. Aż sie popłakałam bo przestrzegam na maksa tej diety, godzin jedzenia itp i nie moge tego opanować :( jutro ide do diabetologa niech ratuje bo juz jestem bliska depresji. Moge sie kłuć insulina co posiłek byle małej nie szkodzić :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
dżejka ja średnio co 5-6 dni się golę. :)

Anula09 poszliście jak burza z tym pokojem!! super!! meble wybrane?
współczuje Ci tego cukru :( już nie długo, już nie długo..

tren uważaj na siebie!! i walcz kochana z tą dietą!

u nas dzisiaj chłodek.. jedziemy na targ po warzywka i owoce i na obiad do teściowej jak co weekend :D
noo dzisiaj robi steki z wołowiny i soczek z buraczków żeby zadbać o synową :D
odkąd nie mieszkamy tak blisko siebie i widujemy się raz na tydzień jest o wiele lepsza:D
 
Ja na czczo dziś 96 ale sie zastanawiam od czego... bo wczoraj na wieczór około 22 zjadłam tylko pół jabłka i w nocy wypiłam szklankę wody... No tragedii nie ma ale jak ma być niby norma do 90 :/ o 11 będę mierzyć po śniadaniu...

Anula09 idź do lekarza z tym cukrem... naprawdę duże Ci wyszło po tym śniadaniu :( a powiedz w nocy coś daojadałaś że Ci na czczo taki wyszedł? ja też się pilnuje a czasami cukier mam wystrzałowy :/ też boję się o małą :( co do pokoiku dla małej to my też mamy prawie gotowy... wczoraj łóżeczko poubierałam haha

20150620_202419.jpg

kaha91 co do wózka to mamy na dole wózkownię ale już nawet tam kradli wózki więc nie pozostaje nic innego jak wnosić :( ale mamy wózek już kupiony i nie jest aż tak strasznie ciężki... Ale pewnie i tak bedę najpierw zosić stelaż, później małą w gondoli... Nabiegam się jak bedę chciała gdzieś sama pójść... Oj ja mieszkam blisko ale bardzo rzadko się ostatnio widujemy z teściową ale i to nic nie daje... :/ kobieta przeszła dwie ciąze bez ani jednego objawu! i jak słyszy że mi coś dolega to uważa że coś ze mną nie tak.. :/ jak to mówią - Czego nie odczuje na własnej skórze tego nigdy nie zrozumie :/

Klaudixxon masz rację z tym Kubusiem... niby marchewka ale tak podnosi cukier że masakra :/

Ivon17 mmm... koncert... jak przyjemnie... A co do ciężkości ;p mam problem w nocy obrócić się z lewego boku na prawy i na odwrót ;/ aż brzuch na dole boli...

TRen też ten cukier Ci wysoki na czczo wyszedł... :/ co do golenia... ja raz na tydzień czy dwa... ale już mam problem... :/ narazie jeszcze daję rade... Ale chyba kolejny raz wezmę męża... a co! niech sie chłop chociaż naogląda skoro tak dawno nie było przytulanek :D Jak zacznie Ci puchnąć ta kostka to z zamrażalki wyjmij kawał mięcha i przykładaj!

Paznokcie u nóg zrobiłam hybrydą i mam na razie spokój...

Zimno dziś u nas- 12 stopni tylko.. Planuję dziś leniuchowanie w łóżku :D
 

Załączniki

  • 20150620_202419.jpg
    20150620_202419.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 52
Lalki łóżeczko bajkowe ;)) super. Jak dopiescimy szczegóły tez podeśle zdjęcia.

W nocy nigdy nic nie jem o 21.30 zjadłam standardowo kromkę chleba z wędlina, sałata, ogórkiem ... Myślałam ze bedzie super a tu taka niespodzianka :/
 
Lalki :) wszystkie napoje i soki są nafaszerowane cukrem, człowiek to odkrywa dopiero jak ma z cukrem problem. Zobacz sobie tutaj: Ile cukru - Napoje to, że coca-cola ma prawie szklankę cukru w sobie to każdy wie, ale nie każdy wie że soki też są nim nafaszerowane (i to nie cukier z owoców)
 
No i zaczęło u nas padać! :)

Zmierzyłam po śniadaniu cukier i mam 111. Zjadłam 2 kanapki chleba z białym serem i pomidorem. I teraz mnie tak niemiłosiernie piecze zgaga że szok ! Zaraz będę zionąć ogniem !

Anula09 my jeszcze do małej do pokoju szafę chcemy kupić i karnisz muszę powiesić... Takie drobiazgi jeszcze nam zostaną ale już bliżej niż dalej :)

Klaudixxon masz rację... człowiek na codzień się nie zasatanawia co je czy co pije... dopiero jak coś zaczyna się dziać :/



 
Na kostke mam spry algis czy cos takiego. Rewelacja. Pomogł bardo przy sreconej stopie. a jak to sie stalo ?.. a szlam sobie w chlewku i sie beton skonczył, trza bylo na trawe zejsc. Nawet nie wiedzialam ze sie tak noga moze wykrecic. z tą kostka to mam problem. jak 5 lat temu pierwszy raz ją skrecilam takteraz co chwila ona mi o sobie przypomina.
 
Mierzylam cukier po sniadaniu. 93 wyszlo. Sniadanie takie samo jak wczoraj tylko zamiast zwyklego chleba dzis wzielam 3 kromki wasy. Jednak chleb mi podnosi ten cukier.zwykly bialy chleb.
 
Witajcie Mamusie :D

Mam nadzieję, że mnie pamiętacie :D czytam Was na bieżąco ale ciężko jest pisać z telefonu :) nie odniosę się przez "imiennie" do Waszych wypowiedzi - ale tym co mają problemy z cukrem - współczuję - nie umiałabym sobie chyba teraz niczego odmówić. Te które są w szpitalu życzę szybkiego powrotu do sił i domu - dziewczyny dbajcie o siebie i o maluchy - już niedługo będą z nami na świecie :D
Widziałam kilka postów wcześniej foto z białym łóżeczkiem - no cudo - choruję na kolor biały :D
Jedyne co mi utkneło w pamięci to wypowiedzi Tren :D no kobieto niemal sikam ze śmiechu czytając Twoje posty :D tak trzymaj :D

a u mnie nic nowego zaczełam 29 tydzień ciąży w piątek na wizycie lekarz stwierdził że na 1000% chłopak i jakby nie było to dziewczynki tym razem nie będzie :D siuuuuuuuuur jak dąb hehehehe, Dominik waży 1100 g więc chyba dobrze (Gosiunia nie pobije Twojego synusia :D), widziałam Go w 3d i pewnie wszystkie mamusie tak się zachwycają swoimi dzieciakami, ale JEST ŚLICZNY zadarty nosek, duże usteczka - jest cudny wręcz, ale nie pozwolił sobie pieronek zrobić zdjęcia, zasłonił buźkę rączkami i pępowiną :/ nie lubi zdjęć - no cóż kolejna próba na następnej wizycie :D
11650642_1100057496675949_695671186_n.jpg
 

Załączniki

  • 11650642_1100057496675949_695671186_n.jpg
    11650642_1100057496675949_695671186_n.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 54
reklama
MalaMi brzusio ekstra!!! Zazdroszczę wszystkim ktore juz widzialyscie swoje bobaski w 3d. Poproszę w środę mojego o taka pamiątkę ;)

Tez choruje na białe łóżeczko,a ze dostaliśmy od znajomych brązowe to mój M je wlasnie maluje :) znalazł jakies atestowane super farby i ma misje.

Mój obiad dzis jałowy - talerz fasolki szparagowej, kalafior i kotlet z patelni grillowej - liczę na niski cukier a marze o jakims wielkim kawałku torta :(
Ide spać bo dół jakis mnie złapał.

Cukier 104 Ufff
 
Ostatnia edycja:
Do góry