reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

lalki świetne łożeczko:))

małami świetnie że Dominik zdrowy! ale duży chłopiec! i wyglądasz kwitnąco!
:)

anula09 zobaczysz torta jak tylko Ala się urodzi :)))

tren jestem z ciebie dumna i Twojego cukru też!

jolka6621 zdrowiej !!

klaudixxon a jaki szpital w końcu wybrałaś? powodzenia na wizycie!
 
reklama
lalki świetne łożeczko

małami świetnie że dominik ma się dobrze:) wyglądasz kwitnąco:)

anula09 tort będzie jak sie Ala urodzi!:))

tren jestem z ciebie dumna i z Twojego cukru też oby tak dalej!!

jolka6621 zdrowiej!! oby Ci to przeszło

klaudixxon jaki szpital w końcu wybrałaś?powodzenia na wizycie! wózek fajny:)


co do "piękności" w ciąży ja nie narzekam. Cera się poprawiła,pryszcze prawie znikły:)
 
Hej kochane, witam się, caly w.eekend z dziećmi, dzisiaj Kraków:) pogoda dupiata...ściskam


Anula09 wózek wygląda na bardzo solidny...., my też zakupy przez neta, ja niestety nie mam czasu biegać po sklepach i ekscytować się tymi brzuszkowymi rzeczami:) chociaż nie ukrywam, że cieszę się jak dziecko jak coś tam przylezie....


Pycia17 ogólnie escherichia coli to bakteria, która jest bardzo groźna dla błon płodowych, bo może właśnie drogami rodnymi wleźć do pochwy i uszkodzić je...Na to uczulał mnie mój lekarz, kup probiotyki, stosuj je też doustnie i bardzo dużo pij, a żurawina hamuje przyleganie tej bakterii do błon....


Olasec, ale się uśmiałam z Twojego opisu jaszczurki hehehe, a to dlatego, że sobie wyobrazilam ostatnio siebie w Ikei, jak chciałam sięgnąć po żarcie i się odbiłam od szyby z talerzem:D:D:d


Kaha91 powiem Ci, że ona na pewno jest dla troszkę większego dzieciaczka, myślę, że dla stabilnie siedzącego. Ale moi synowie w niej śmigali i mam wrażenie, że jest niezniszczalna, rewelacja....ekspresem się składa, rozkłada, leciutka....Jeżeli chodzi o golenie Bożeny:D to ja już trochę na oko golę:D:D:D a muszę to robić dosyć często:D myślę, że za tydzień udam się z lusterkiem do łazienki, w zeszłej ciąży zamontowalam nawet na ścianie z Ikei, żeby briochę dobrze widzieć:D Na nóżki balony polecam dobry rogal i ułożenie ich prawie na żyrandolu:)


Ananka naprawdę bardzo mily gest...ja wiem, ze po cichu moja siostra mi kompletuje ciuszki dla małej, bo wszyscy wiedzą, że nic nimam...:D:D:


Klaudixxon jeżeli często masz stan zapalny pochwy to jedz probiotyki doustnie, bakterie dziady sobie idealnie przechodzą z jelit do pochwy i tam ją kolonizują...spróbuj tego....Ja odkąd wpierdziu****ę je to nic mi nie jest. A do tego osłonowo w ciązy możesz stosować provag żel do zakwaszenia środowiska pochwy i okolic....


Jolka no dla mnie to niepojęte są takie wizytacje u mamusi, u nas jest tak, że albo razem jedziemy, albo teściowa przychodzi do nas i nam pomaga w popilnowaniu dzieci, albo posprzątaniu....Zdróweńka...


Lady Agnes Filipek przystojniacha, ma prześliczne usteczka....


Malina powodzenia na badaniach...


Ewcia masz całkowitą rację z tymi testami, nawet nie pomyślalam o tym. Ale w tym roku zabezpieczę się chyba tą ampułko - strzykawka, bo mój młodszy potrafi od komara dostać obrzęku twarzy jak mu ugryzie policzek, a nie daj Boze użarło by go coś, co utrudni oddech....Mnie brzul ostatnio też twardnieje, a najgorzej wtedy kiedy chce mi się siku i jak zalatwiam sprawy, albo jestem na szkoleniu to nieźle mnie potrafi chwycić, ale jestem na nie, jeżeli chodzi o nadmierną suplementację, staram się co jakiś czas brać witaminy, jakieś żelazo i wapń. Najgorzej mam wieczorem, już mnie chwytają dosyć mocne przepowiadające niestety...potrafią trzymać do 30 sek....., a ja już schiz jak ja przezyję poród:D:D:D


Tren my z męzem żremy chleb bezglutenowy - sami pieczemy z mąki graham, ryżowej i odrobinę kukurydzianej plus ziarna, i ostatnio mężowi nie chce się robić i kombinujemy ze śniadamiani i kolacjami bez chleba:D Ogólnie to bardzo chwalę sobie maszynę do pieczenia i wyrabiania chleba, wszystko się wrzuca i zapomina. Kiedyś w Lidlu była jakaś wyprzedaż to kupiliśmy:) Podziwiam Cię za bzykanie, ja niestety w ciąży nie czuję się atrakcyjnie, a seksior mnie męczy, czuję się jak nieogarnięta foka, w środku mam jeden ogień:D nawet lekarz powiedział, że mam opuchnięte wszystko i chyba przyemnie nie jest:D - zgadł....
Ty masz tak z kostką jak ja z kręgosłupem szyjnym, niestety też go skręciłam na basenie..i często się odzywa jak źle się przekręcę czy coś...zdrówka...


Lalki no mężol chyba też gniazdko wije:):p nŁóżeczko piękne, a napisz kochana, czy dzidziuś będzie spał z Wami w sypialni? Czy osobno. Bo jezeli w sypialni to na początek zdejmij baldachim bo będzie Ci przeszkadzał, żeby rękę wyjąć do maleńswa...Odnośnie pazurków to moja siostra robi hybrydy i tez się kurcze muszę z nią umówić:)


Mała Mi gratuluję synusia, brzusiolek fantastyczny


Natalii u nas też pogoda beznadziejna...


Maggie super z ubrankami, ja oddałam po chłopcach wszystko, nawet nowe kombinezony, rożki, maleńkie ciuszki, wiem, że koleżanki były w trudnej sytuacji...


Dżejka ja się golę tak co 3 dni, po goleniu psikam octeniseptem się zawsze, wtedy nie mam podrażnienia....


Ivon17 mnie niestety jest też coraz ciężej, ale na swoje trzecie piętro śmigam ekspresowo, jedyne co to skurcze przepowiadające mnie już męczą i skurcze łydej, a tak poza tym to fajnie, że się wyrelaksowałaś, my z M staramy się z dziećmi spędzić każdą wolną chwilę, po pracy jakieś atrakcje, place zabaw, rowery, może ludzie uważają nas za wariatów, ale czas ucieka ekspresem i się go niestety nie cofnie...
 
kaha91 ostatecznie mam dwie koleżanki po cesarce, które rodziły na Raciborskiej to jest szpital Leszczyńskiego czy jakoś tak (Raciborska 27) i tam mi poleciły 2 lekarzy do wyboru jutro idę na wizytę do ordynatora szpitala. Ponoć gość jest świetny, sympatyczny i zna się na rzeczy także zobaczymy:)
 
hej porannie.

eknąc..
Milusia u nas seksu nima od kwietnia.. a wczesniej byl na poczatku marca, na początku lutego w w grudniu jak sie Blanke robilo. Moje libido spadlo tak nisko ze jeblo o podloge i zwialo. na samą mysl o bzykaniu robi mi sie nie dobrze. A bo to rozebrac sie trzeba, jakos urozmaicic, zeby chlop nie zarzucil ze jak z martwą, a to nozke zadrzec, jeknac, posapac.. licze ze wroci chcica po porodzie..akurat rudze we wrzesniu, ok 2 m-cy na calkowite wygojenie, a Ł ma urony wlistopadzie :) ot taki prezent dostanie. Bedzie jak prawiczek...

jade dziś do cukrzycowego na kontrol, i na ciuchy.. bo obok sa :) no i musze bon na jakas bizuterie da O wychowawczyni kupic. alez sie nalaze.
 
Witajcie cukier przed śniadaniem 68 zobaczymy jak będzie po :)czekam na konsultacje z diabetologiem i decyzję czy do domu bardzo bym chciała tęsknię za moją córką pięć dni bez niej to za długo. A leżeć w szpitalu żeby mierzyć cukier to głupota w domu mogę robić to samo:)
 
Witam poniedziałkowo.
Tren powodzenia u diabetologa i udanego szaleństwa zakupowego na ciuchach.
Malina żeby Cie szybciutko do domku wypisali. Trzymam kciuki:)
I miłego dnia życzę pozostałym mamusiom. A ja tymczasem za pranie i prasowanie się zabieram- istne szaleństwo rozrywkowe:)
 
milusia83 po raz kolejny dzięki za rady!! :) koleżanka właśnie ma tą spacerówkę i kurde w sumie jej córa urodziła się na początku maja a ona już ją wsadziła w listopadzie chyba :D no ja zobaczę jak to wszystko się ułoży, ale wiem że dzidzia musi ładnie siedzieć żeby ją tam wsadzić :)

klaudixxon mi raciborską też polecali ale bliżej mam na binifratrów i jak dziewczyny pisały że czasami i tak naszego lekarza może nie być przy porodzie dlatego się zdecydowałam na opłacenie położnej:) daj znać jaki ten lekarz i czy zadowolona jesteś

tren powodzenia na zakupach:D

ivon to faktycznie szaleństwo rozrywkowe :D


no ja sobie pospałam do 10 :D a co :D
zjadłam śniadanko i zabieram się za naukę, za tydzień obrona a ja co w ciemnej dupie:D
będę do Was na pewno zaglądać bo przecież nie wysiedzę ciągle nad książkami!.
 
reklama
malina- co miałaś, że tak cukier skoczył?
A i mam takie pytanie do cukrzyków- wy musicie obowiązkowo zjeść kolację koło 21-22? Czy możecie wcześniej i to nie ma znaczenia?
 
Do góry