reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Pycia17 współczuje dentysty, dla mnie to jakas masakra była. Na szczęście we wrześniu wyleczylam wszystkie zeby :)
O dobra okazja z tym dresikiem,super :)
 
reklama
tren podpisuję się pod tym co napisałas marzę o jesieni!
olasec odpoczywaj jak najwięcej jeśli możesz i dbaj o siebie!

klaudixxon zazdroszczę siły na zakupy!

wiola84 no to troszkę więcej niż mój Jaś :)) ale tym się nie martw :))

no więc tak byłam dzisiaj w tych murach tej zaję*anej uczelni! i moga nie zrobić obrony w czewcu bo są tylko dwie osoby chętne a min musi być 3.. promotor powiedział że spróbuję coś podziałać.
jeszcze nie mam zaliczeń wszystkich zdanych... powiem wam szczerze że gdyby nie to że człowiek wlożył 5 lat czasu pracy iw szystkie to bym to jebła bo już nie mam sił!. rano wstałam, nogi spuchnięte...dojechałam na uczelnie musiałam sobię paski w sandałach poluzować.. znowu mnie muli jak jeżdzę autobusami, zawsze z nich gorąco i śmierdzi potem! kosmos! kupiłam ten krem na opuchnięte nogi z bielenda faktycznie działa dobrze.
zaraz smaruje i zabieram się za prasowanie bo wyjeżdzamy na weekend na wieś... trochę odpocznę i naładuję baterie. Jedziemy z teściami ale mam nadzieje ze będą znośni :D
dzisiaj na szkole rodzenia mieliśmy o radzeniu sobie z bólem porodowym , kiedy przyjść do szpitala,co zabrać itp.
rozmawiałam z położną którą będę opłacała wypytałam co i jak od kiedy do kiedy jest ze mną, umówiłam się z nia że w sierpniu podpiszemy umowę, ona będzie też moją położną środowiskową i będzie przychodziłą na 6 wizyt jak będziemy z maluszkiem w domku:)
 
evelinkua - gratulacje .! Ja mam siostrę bliźniaczkę i każdy jak widzi na tym etapie mój brzuszek pyta czy jestem pewna ze nie spodziewam się tez bliźniaków czym wpędza mnie w nieuzasadnione przerażenie bo usg potwierdza jedno a tu troje .... Podziwiam wszystko robić razy trzy :pp chociaż wszystko jest do ogarnięcia ;) ;) a potrójne szczęście to potrojna radość ;).
 
Olasec uważaj na siebie, chyba juz nie powinnaś zostawać sama jak Ci się tak słabo robi...

Wiola gratuluję wizytki! a waga faktycznie imponująca!

Maggie dobrze, ze to z siebie wyrzuciłaś! co małż na to?

Kaha nie przejmuj sie tak, ostatecznie wrzesień też dobry na obronę;-) najważniejszy Twój spokój!
 
ewka termin porodu mam na 24 września a obrona ma być po 15stym... mogę nie zdążyć albo zacząć rodzić na obronie porażka:D nie widzę tego!

wstałam i stopy dalej spuchnięte :(
 
Chodze sobie w luxnych ciuszkach ale brzusio jest już widoczny, że nawet luźne XL go nie ukryje. Wczoraj się Pani u nas w sklepie zapytała mnie, że już niedługo rodzę:p Do tego wczoraj wypiłam chyba z 4L wody z lodem i cytrynką :)
 
u mnie z obroną też ciężko ;/ praca napisana ale jeszcze czekam na wyniki egzaminu. Ostatni semestr a egzaminy są wyjątkowo ciężkie, babka zrobiła test przyprowadziła kolegę do pilnowania a poprawka w razie czego ma być dopiero na koniec czerwca a termin oddania pracy do dziekanatu jest do 15 czerwca więc jak nie zaliczę za pierwszym podejściem to też będe musiała się bronić w wrześniu a termin mam na 20 najgorsze jest to, że jak nie obronie się we wrześniu wiadomo z jakich przyczyn to muszę opłacić kolejny semestr nauki chociaż zostanie mi tylko sama obrona. Z tego co wiem wszyscy z kończącego roku mieli wyjątkowo ciężkie egzaminy, jedna grupa dostała 20 pytań opisowych na 60 minut, to się nazywa chamstwo na sam koniec nauki. Pozostaje mi czekać do jutra, mają być wyniki mojego egzaminu, byle by trójczyna była:-)
 
reklama
klaudixxon powiem CI że ja też brzuchola nie ukryję jeszcze mam wrażenie że z dnia na dzień się robi większy :D

pycia17 trzymam kciuki!! u mnie też takie chamstwo niestety ale zobaczymy jak to będzie.. dwa zaliczenia mi zostały...


kobietki ja więc wyjeżdzam na wieś, tam nie ma internetu więc zajrzę do Was w niedziele! odpoczywajcie ! :*
 
Do góry