reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Kaha- trzymamy kciuki za wizytę! Ja swoją mam dopiero za 3 tygodnie, więc za jakieś 2 pójdę na krzywą.
Wczoraj miałam gości. Normalnie nerwica człowieka bierze! Przychodzą o 19, gdzie wiedzą, że mój mały o 20 idzie spać, do tego ze swoim dzieckiem, które od 20 już tak śpiące, że wyje na cały dom, ale tatuś nie miał ochoty się ruszać, bo spijał sobie piwa, więc poszli dopiero o 21:30 :wściekła/y: ja na prawdę nie mam nic przeciwko gościom, ale o normalnej porze dnia i max do 20. Ech....
U nas od rana dzisiaj pięknie i cieplutko, więc będę korzystać z tego i z małym na polu chyba cały dzień spędzimy :-) miłego dnia!
 
reklama
gosiamat nie miałam tak, wiec nie pomogę, ale zdrowia życzę!

kołtunek zdrówka!

lalki gratuluję córy i udanej wizytki!

viola gratuluję córy, super, ze łożysko oki!

kaha powodzenia u nowego dra!
 
lalki gratuluję córeczki
Kaha trzymam kciuki za wizytę, daj znać po
viola gratululuję córeczki, i super, że z łożyskiem wszystko ok!
jolka wkurza mnie tak brak wyczucia i przychodzenia w czasie gdy wiadomo, że dziecko ma iść spać...

Ja już trochę lepiej. Czosnek i miód trochę pomógł. o 11 mam wizytę u ginekologa, coś mnie kłuje w brzuchu mocno od 2 dni mam nadzieje, że wszystko będzie ok!
 
Dziewczyny powodzenia u ginow i dajcie znac co i jak. Kołtunek zrelacjonuj o co chodzi z tymi kluciami bo co jakis czas tez mnie męczą choc ja głownie jelita obwiniam.

Moja mała od 3 dni bardziej aktywna jest, pewnie rośnie i ruchy coraz wyraźniejsze.

Wczoraj u przyjaciół mój M kilka godzin zajmował sie ich 11 miesięczna córeczka aż ta zasnęła w jego ramionach... Ja leżałam na kanapie, obserwowałam i cieszyłam sie jakim bedzie troskliwym tatusiem. Aż sie wzruszyłam .... ach te hormony ;)
 
Klaudixxon uważaj z tym masowaniem brzuszka, bo głaskanie i masaże mogą wywołać skurcze. Tak mi położna powiedziała.

No to mamy dwie dziewczynki dla równowagi jak któraś mówiła, że wysyp chłopców jest :-)
Czekam na relację z wizyty :)

Anula i Lalki
wrzućcie sobie suwaczki, łatwiej jest porównywać etapy ciąży :)
 
Kłucia to dziecko kopiące w narządy i po prostu tak będzie i będzie coraz gorzej bo dzięcko coraz więcej waży
z mniej fajnych rzeczy szyjka mi się skróciła o 2 cm :nerd:
 
reklama
Jolka no tacy goście to masakra, ja już się przestałam przejmować i wyrzucam, a tatusiowi każe dzieci usypiać, baję przeczytać i takie tam....

Anula aż miło patrzeć na taki obrazek, ale to dobrze wróży, świata poza Alicją widział nie będzie i będziesz miała ogromne wsparcie jak tyle z dzieckiem znajomych dał radę:-)

kołtunek oj to strasznie dużo się skróciła... ale dobrze pamiętam, ze miałaś 5 cm?

kaha jak wizytka?
 
Do góry