reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
ewka84 też jakoś wszystko mnie irytuje dziś, ale to pewnie dlatego, że cały weekend mam studia podyplomowe i egzamin w niedziele, a uczyć się nie chce [emoji12]

wiola84 fajnie, że tyle chłopaków, moja Hania będzie miała z czego wybierać [emoji12]

Milusia83 jasne, że to reklama produktu, ale moim zdaniem bardzo fajnie zrobiona jak na reklamę
 
No wiec ja juz po wizycie. Mialam 32 numerek, ale lekarz jako pierwsza mnie wzial z poczekalni. Serducho jak dzwon bije, szyjka ok 5 cm dlugosci, a ruchy lekarz powiedzial ze na tym etapie moga byc slabsze lub mocniejsze, bo dziecko ma jeszcze duzo miejsca i sie roznie odwraca. A najsmiesniejsze jest to, ze teraz czekam na autobus i czuje jak mala szaleje... O ironio :D Dobrze ze lekarz mily, mlody, fajny, z duza wiedza i cierpliwoscia bo przynajmniej czlowiek z przyjemnoscia idzie do niego.
 
Marzena super a szyjkę masz porządna :) ja na tym etapie mam jakies schizy ze moze mi sie skraca (ostatnio w 20 tc była na 34 mm), jak nienormalna odliczam dni do wizyty ... Dopiero 27.05 mam nadzieje ze mnie gin uspokoi
 
Anula09 Ja tez kiedys mialam wrazenie i nawet czulam ze mi sie skraca. Oczywiscie to wszystko psychika, bo lekarz wtedy na wizycie yez mowil ze ma 5cm, czyli trzyma jedna dl caly czas. Jestem z natury cierpliwa i olewcza, ale przy tej ciazy panikuje tak, ze az sama sie sobie dziwie :p
 
Kurcze długie te szyjki macie u mnie coś ponad 2,5 cm od samego początku nie zwiększa się nie zmniejsza ale nic mi gin nie mówiła, czy to zle czy dobrze.
 
Marzenaw13 u mnie również tak było, że młodego parę dni nie czułam prawie wcale. Również spanikowałam i pojechałam do gina, okazało się że wszystko jest prawidłowo. Mam dużo wód, jeszcze są w normie ale mamy je kontrolować i przybywanie ich może powodować że czuję go słabiej. Ostatnio znalazłam patent żeby go poczuć- najlepiej wieczorem kładę rękę na brzuchu i po chwili czuję puk, puk :-)

Oglądałam filmik- super jest, tak fajniutko przytula się do rączki mamusi :-D

Klaudixxon możliwe, że masz taką szyjkę po prostu z natury :-( u mnie ostatnio przy badaniu ginekolog powiedziała, że jest krótka,ale na usg po zmierzeniu wyszła 3cm. norma to 2,5, jeśli zejdzie poniżej to obowiązkowe leżenie. Najlepiej już teraz odpoczywaj kiedy możesz.

U mnie o wiele lepszy humor bo wybrałam się dziś do fryzjera :-) w przyszłym tygodniu się przeprowadzamy na nasze nowe mieszkanko i mam nadzieję, że to całe zwariowanie się w końcu skończy
 
reklama
Do góry