reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Mi chyba nogi spuchły. Widzę po śladach skarpetek, do tego są ogromnie ciężkie i strasznie bolą mnie łydki. Nie wiem czy to ciągle za mało magnezu czy tak ma po prostu być?
Wczoraj montowali nam meble w mieszkaniu wiec cały dzień byłam na nogach. Oczywiście mój brzuch zrobił się twardy i ciężki :( słabiej też czułam ruchy. W ogóle mam wrażenie ze od 2 tygodni nie ma postępu z ruchami, czuję je tak samo jak na początku albo słabiej. Tydzień temu na wizycie było wszystko ok i gin powiedziała że mam dużo wód i możliwe że to jest przyczyną. Martwię się tym :( ale brzuch mam juz naprawdę pokaźny
 
reklama
Witam z rana ;-)

Ech, u nas przyplątał się jakiś wirus. Wczoraj mamę rozłożyło, a w nocy małego. Katar mu leci jak z woda z kranu, a piernik mały nie daje sobie nawet dotknąć noska. Mam nadzieję, że szybko przejdzie. Większość z Was powinna otrzymać wiadomości priv, więc proszę odczytywać ;-) ja popołudniu idę na wizytę, trzymajcie kciuki, żeby dzidziuś pokazał, czy jest dziewczynką czy chłopcem :-)
 
U mnie fotelik to tylko z baza isofix wchdzi w grę. Dużo bezpieczniejsze i wygodniejsze to jest. Nie zajmuje więcej miejsca niż sam fotelik.

Tez zaczęłam odrobinę puchnąć :-( mam mniej miejsca w butach, ale nie widać tego tylko po tych butach poznaje.

Eh jakieś przeziębienie mnie złapało.

Mój synek jest codziennie bardzo aktywny :-) mam łożysko umiejscowione z przodu i kopniaki czuje bardzo, tak ze nie raz mam łzy w oczach, a podobno przez łożysko z przodu powinnam czuć słabiej ruchy.
Zaczęłam się rozglądać za wyprawką, ale jeszcze nic nie mam.
 
Dziewczyny mnie za to puchną dłonie. Szczególnie jak coś dużo robię (myję okna itp) to później obrączki nie mogę założyć. I dziś w nocy bolał mnie brzuch. Nie wiem czy mi się coś naciągało, czy to jelita, bolał cały. Czuje ruchy dziecka no i dziś już wszystko przeszło. Mam nadzieję że to nic groźnego
 
aneta1991 ponoć w ciąży się okien nie myje bo nie można za długo ręce trzymać w górze.

U mnie paluchy u rąk też opuchnięte od tygodnia mam nadzieję, że więcej nie spuchnę i zobacze co moja lekarka na to powie. Bo upałów jeszcze nie ma a ja już opuchłam to aż strach pomysleć co będzie później.
 
paulus myśle, ze to normalne, jeśli nie jest często i nie boli to po prostu trening:-)

pycia ja mam po prostu na pasy, bardziej mnie chyba martwią poduszki powietrzne niz montowanie na pasie...

jolka
powodzenia na wizytce! i zdrówka dla synka

ja puchnę tylko jak mi dogrzeje albo się zmęczę fizycznie, jak jestem w zimnym i raczej spokojnie siedzę to jest oki, a jak już spuchnę to jeszcze schodzi wiec póki co nie narzekam...
 
Ja na taborecie tez dosiegam do gory okna bez specjalnego podnoszenia rak. A nawet jesli bym nie dosiegala to brudne okna doprowadzaja mnie do szalu wiec umylabym i tak.
 
U mnie też od wczoraj zaczeły puchnąć dłonie i stopy tak jakby na zmianę pogody. Przytylam pięć kg brzuszek pojawił się ale z dnia na dzień jest większy. Szyjke macicy mam na tylniej ścianie ale może którąś z Was potrafi mi wytłumaczyć o co w tym chodzi ? Czym sie różni te ułożenie na tylniej ściance czy przedniej?
 
reklama
Do góry