reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Jolka, Tren nie zamierzam sie wiecej u nich pokazywac.w domu. Na wiosce a i owszem. Mamy tam duzo znajomych i zamierzam dumnie z brzuchem, a juz bardzo widac, w obcislych ciuchach paradowac z podniesiona glowa. A ich akurat tam nie bardzo lubia.... licze na plotki. celowo.
Musialam sie po prostu wygadac, a jakos latwiej napisac to Wam niz rozmawiac z kims kogo mam na miejscu.... czuje sie spokojniejsza jesli moge cokolwiek powiedziec.... i dostaje choc troszke wsparcia....

<edit> Tren, niejednej osobie przylalam albo powiedzialam o slowo za duzo w nerwach. Nie patyczkuje sie z nikim. Ale naprawde zabraklo mi wczoraj sily....
 
Ostatnia edycja:
reklama
TRen- no to musisz czekać kolejny miesiąc ;-) mój synek do 7 miesiąca nie chciał się pokazać, więc wiem, jakie to czekanie. Teraz też jeszcze nie wiem ;-)

Ktoś pytał o usg 4d- robią darmowe, tylko w kolejce trzeba się dużo wcześnie ustawić, bo masa ludzi na takie coś chętna ;-)
 
Ananka bardzo współczuje Ci takiej sytuacji. Pamiętaj tylko, że warto mieć przynajmniej poprawne stosunki z teściami, ale nie kosztem własnej godności. Postaraj się, żeby to Twój facet bronił Ciebie w ich oczach.
Miejmy nadzieję, że będzie lepiej jak dziecko przyjdzie na świat i teściowe je zobaczą i pokochają :)
 
Ananka olej taka rodzine -glowa do gory. Moze oni takich co najpierw gadaja a potem mysla.
Ja dzisiaj wybralam sie do miasta na lumpy. Wypad uwazam za udany kupilam sobie bluzeczke, stroj kapielowy na basen - bo w stary sie nie miesci biust i brzuszek. Dla juniora ciuszki byly nawet z metkami :). Swoje juz wypralam a dla malego odkladam na kupke musze kupic ten plyn co polecacie do prania ubranek dzieciecych. Ja nie mam od nikogo ciuszkow dla malucha - wszystko bede kupowala .
 
marta od przybytku głowa nie boli;-) kup sobie takie super ładne wyjsciowe, a te po domu i pod dres sie przydadzą, zobaczysz

milusia
piękne to powiedzenie, ze gęby sie śmieją z własnej głupoty:-) a dom polecam do remontu, kasowo wyjdzie pewnie na jedno, pozwolenia wszelakie i odbiory odpadają, a problemy techniczne łatwiej rozwiazać niż te prawno-urzędnicze

lalki
lekka lipa majówka z tesciami, ale jak małż asertywny to tylko dobrze na przyszłosć:-) moze jeszcze Wam się uda gdzieś wyrwać we dwoje...

magdalen-a
witaj, ja mam zawrotną odległość 700m do Krk:-)

fajna trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!

dzejka e to nie jest źle, oby jak najszybciej zleciało do czwartku!

ananka no masakra, rece, nogi i cycki opadają co sobie ludzie potrafią do łba nakłaść! nawet jakbyście mieli po 16 lat to i tak nie mają prawa tak Cię traktować, a co dopiero jak jesteście dorosli, sami za siebie odpowiedzialni i sami sobie radzicie... ale przynajmniej masz z głowy wizyty u tesciów na dłuższy czas:-) a co do złośliwości drobnych to szkoda Twoich nerwów, Ty bedziesz zdrowsza jak ich po prostu olejesz

tren najważniejsze, ze bobas zdrowy! gratuluję! a co do tych bezpłatnych to słyszałam, ze raczej masakra, tłum dziki, mało czasu i przez to mało dokładnie, ale przejść się zawsze możesz, może akurat bedzie oki, tylko bardzo bym się nie nastawiała...
 
zastanowie sie nad tym usg. Moze sie wybiore z Ł. Jak na prawde bedzie dziki tlum to sobie darujemy i tyle.

Tez dziś na ciuchach bylam. w portfelu prawie przeciąg, bo wyplata 10-go, ale znalazlam sobie spodnie ciązowe, takie jakby jeansy-leginsy, koszule.. o ile mi cyce w nią wejdą,spodnice ciązową,chociaz niekoniecznie, Oskarowi koszulke, Filipowi spodenki i bobasowi body i pajacyk bezplciowy. nA samą mysl ze tam bylo tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle plciowych ubranek to mi sie wyc chce. Takie rozowiutkie bluzeczki, bodziaki meskie takie ze gora jak koszula wyjsciowa, z krawatem, no szał. Ale moze to i lepiej... bo bym wydala wszystko i na bilet by zabrakowało :D
 
a powiedzcie, macie już skierowania na najsympatyczniejsze badanie ciążowe czyli krzywą cukrową? ja dziś dostałam, ale tak się przejęłam tymi łożyskowymi cudakami, ze nie dopytałam, nastepną wizytę mam w 23 tc i sie zastanawiam czy nie za wcześnie...
 
Ja dostane na nastepnej wizycie 22 maja. juz mam odruch wymiotny na samą mysl ze to ohydztwo bede musiala wypic.
 
Ewka mam juz skierowanie - i tak jak ty mam wizyte w 23tyg i mam zrobic glukoze, morfologie i mocz. Tez sie zastanawiam czy nie za wczesnie- u mnie junior z usg starszy o rowny tydzien to moze bedzie ok. Dziewczyny jakis czas temu obtarl mnie stanik na jednej piersi. Smarowalam ta ranke i kremem nivea i octem jablkowym. Mowilam o tym na ostatniej wizycie to gin kazal smarowac clotrimazolem- ale to nic nie pomaga- teraz drazni mnie juz kazdy stanik a dzis w nocy wybudzilam sie o 4 i caly czas mnie ta ranka swedxiala, cycki nabrzmiale spac nie moglam. Dobralam sobie do glowy jakies choroby w tym choleostaze i zaczelo mnie wszystko swedziec :(. Jutro ide do rodzinnej po skierowanie do dermatologa- boje sie tylko czy sama nie zechce mnie leczyc a sterydow jakis na to bym nie chciala. Czy wam tez tak rosna piersi bola i pieka zywym ogniem ?
 
reklama
joasik mnie na niewielkie otarcia, ale takie związane z karmieniem pomagał bepanthen, może spróbuj nim sięgniesz po jakieś silniejsze leki, po porodzie na pewno się sprzyda, a jak Twój gin też przepisuje badanie tak wcześnie to moze jest oki:-)

tren no ja też na samą myśl mam dość, ale cóż zrobić...
 
Do góry