reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt! Kurcze strasznie się denerwuje przed tymi badaniami połówkowymi >.<
Co do tycia to mam 3 kg na plusie na razie, ale pogrzeszyłam trochę a to pizza czasem, a to jakieś ciastko czy coś słodkiego....muszę teraz pilnować się bardziej.

Poza tym, trochę mnie to martwi bo zaczęłam puchnąć. Najpierw nocy, rano pierścionka ściągnąć nie mogła i palec jak balon miałam, a teraz w ciągu dni pojawia mi się lekkie opuchnięcie. Mam nadzieję, że bardziej puchnąc nie będę:(
 
reklama
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt! :))) ja mam połówkowe 21 kwietnia, stresuję się jak nie wiem co, tym bardziej, że w 13tc nie mogli mi zmierzyć przezierności, a na testy z krwi się nie zgodziłam, bo ponoć i tak mogą kłamać.
Co do tycia ta ja już mam 6kg na plusie, choć trzymam w miarę zdrową dietę, a od slodyczy mnie odrzuca, więc nie wiem skąd aż tyle ;_;
Dzisiaj byłam w tkmaxxie pierwszy raz od dawien dawna, borze szumiący, ile tam przesłodkich rzeczy dla dzidziusiów. Kocyki, przytulanki, śpiszki, zestawiki, ręczniczki, przepadłam tam. Wrócę pod koniec miesiaca i zacznę kompletować wyprawkę. Bez męża. :D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluję udanych wizytek
Olasec, Gosiunia1993 gratuluję syneczków. Gosiunia ale niespodzianka z płcią
Kiki gratuluje zdrowej córeczki, super wieści
Dziewczyny zazdroszcze tego że prawie nie przytyłyście, mnie lekarz nastraszył że za dużo przybieram, tydzień temu plus 4 kg na plusie a ja do osób szczupłych nie należę, a co to będzie do porodu, naprawdę muszę się pilnować



Ja juz jestem ok 12 kg na +. od ostatniej wizyty przytylo mi sie ponad 2 kg. I tez z tych mocno szczuplych nie jestem. 62-63 kg wazylam przed zajsciem w ciąze.


wczoraj chyba przesadzilam z porzadkami w ogrodku. ale uparlam sie ze powyrywam zielsko z truskawek. no i reka tak mi boli ze scisnącą nia nie dam rady. do tego kregoslup.. i ten pieprzony katar. sie nie nasila, ale i nie maleje.
 
Hejka ;) ale zazdroszczę połówkowych ja dopiero 5.05 a 29.04 wizyta u ginka, choc dzis ide do niego na dyżur w szpitalu. Mam obawy ze jakaś infekcja mnie dopadła, troszkę swędzi i piecze mnie- moze to od lutki ale wole dmuchać na zimne a przy okazji Malucha moze zobaczę i sie uspokoję ;)
 
Hej dziewczyny GRATULUJĘ WIZYT i zdrowych dzieciaczków :)
Gosiunia1993 a jednak facet :) super :) to może jak ja pójdę na wizytę w środę to może okaże się że będzie babka.
Dziewczyny co myślicie o tym wózku: Tako DALGA CLASSIC - klasyczny wózek dziecięcy TAKO Dalga., zgłupiałam na jego punkcie :) chcialabym kolor biały :)
A u mnie ok - maleństwo czuję coraz bardziej - rozpycha się skubaniec, czuję go szczególnie jak leżę :) co do wagi to od początku przybrałam 6 kg i schudłam 2 kg wiec ogólnie wychodzi 4 kg a nie odchudzam sie - dziewne :/
 
Milusia pewnie, ze uciekaj na zwolnienie jak Ci brzuch spina, nie ma co się przemęczać, a chłopcy też sporo od Ciebie wymagają, moi w szkole i przedszkolu więc ja sie za nadrabianie zaległosci wezmę w wakacje, w sumie to chyba do niczego innego nie będę nadawała jak tylko usiąść, pogadac, poprzytulać, bajki poczytać...

Olasec
super, gratuluję! mam nadzieję, ze Cię to trochę uspokoiło!

Gosiunia ale macie niespodziankę! najważniejsze, ze synuś zdrowy!

Jolka moje chłopaki tez od wczoraj różki pokazują, mam nadzieje, ze dziś juz lepiej!

Kikifish ogromnie się cieszę, no i gratuluje córy!

Kaha dobrze, ze sobie tak spokojnie z lekarzem pogadałaś i ze wszystko oki!

Mari gratuluję synka! też sie nie mogę doczekać sezonu owocowo-warzywnego, a jeszcze mi co chwile chłopaki przypominają bo też się ciągle dopytują o różne rzeczy i mi tylko smaka robia...

Anula pewnie, ze lepiej sprawdzic, trzymam kciuki, zeby szybko przeszło!

MałaMi jak na mój teren to mi sie te koła wydają zbyt delikatne, ale to zalezy po czym będziesz jeżdżić, ja miałm inny wózek Tako dla chłopaków i dawał radę, nawet po zgrzewce wody w koszyku pod wózkiem woziłam:-)

Maggie ja bym się aż tak tą wagą nie przejmowała, oczywiście trzeba uważać na "śmieci" ale moze i Ty też już wodę zbierasz? a 4 kg to chyba jeszcze nie tragedia...

Engacka
moze wody powoli nabierasz? ja też tyję około kg/tydzień, choć na pewno nie jem tyle żeby tak tyć...

co do wagi to ja już 7 kg na + i też zaczęłam puchnąć, mam 3 cm róznicy obwodu wieczór/rano na całej wysokości łydki

byłam dziś sobie wreszcie badania zrobic, jakoś tak w tygodniu strasznie ciężko mi sie zebrac i pozytywnie mnie zaskoczył zupełny brak kolejki:-)
 
MałaMi- wózek fajny :-) podoba mi się bardzo. Tylko z kolorem radzę rozważyć- biały będzie Ci się bardzo szybko brudził. Wystarczy jeden spacer i cały kurz na nim będzie widoczny ;-)

Czy któraś ćwiczy w ciąży? Chciałabym wprowadzić sobie ćwiczenia, bo mam tylko ruch przy małym, ale ostatnio energia mnie rozsadza i jak mam czas wolny (czyt. on śpi) to chciałabym zrobić coś dla siebie. Polecacie coś?
 
Mała Mi co do samego wózka to trudno się wypowiedziec bez przetestowania, poczytaj opinie na necie ale kolor to jeszcze przemyśl, o ile w głebokim wózku nie jest tak źle bo jakoś da się utrzymać w czystości to przy spacerówce to już inaczej. Co spacer to zostają ślady a to picie a to chrupki, ślina i inne jak np. buciki przy wkładaniu dziecka czy dotykanie brudnymi łapkami.
 
Jolka6621 ja znalazłam kilka ćwiczeń dla ciężarnych na youtube, tylko coś ciężko mi się zebrać :D no i słyszałam, że joga jest super, dla ciężarnych oczywiscie, też pewnie sprobuję niebawem :)
 
reklama
Jestem po ekspresowej wizycie. Maluszka nie podglądaliśmy tylko wizyta na samolocie. Niestety grzybek :( ale mam jakis jednorazowy krem i priobiotyk. Luteinę odstawiamy. Szyjka ładna, nie skraca sie ;) za 1,5 tyg podglądanko Maleństwa
 
Do góry