reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Marzenaw13 witaj:)
Qrcze jakas taka malo ogarnięta jestem ostatnio...tak schowałam paszport ze 4h go szukałam i nie znalazłam...masakra...nie mam pojęcia gdzie go wcisnełam...ale przypomniało mi się że wszystkie dokumenty mam zeskanowane i trzymam je na mailu w razie co. O 3 mamy spotkanie w sprawie kredytu i mam nadzieję że mi uwzglednią ten skan...co za babol ze mnie...wy też tak macie ze zapominacie wszystkiego? Czizis...przeważnie zwalam na Ł:p ale tym razem wiem że to zdecydowanie ja go gdzieś ukrył am
 
reklama
Marzenaw13 witaj i spokojnej ciąży życzę :-)

Gabrielke ja od kąd jestem w ciąży to jestem ciapa i strasznie zapominalska, aż czasami złoszcze się sama na siebie bo nie ogarniam co się ze mną dzieje.

Ja jedne jeansy kupiłam za 100 zł w hm ale jestem bardzo niezadowolona i kupiłam w środę w happymum spodnie i są super. Co prawda droższe bo 175 zł ale nie żałuję, że je kupiłam.
 
jesli chodzi o spodnie ciazowe- to ja sie przyznam kupilam w lumpeksie. chcialam zobaczyc jak mi sie w nich wogole bedzie chodzilo i nie załuje bo zapłacilam 10 zl a sa suuper;-)

udanych świat dziewczynki

ewka- dzieki za wskazówki, bede musiala pozmieniac diete bo p/ciala tragiczne
 
Marzenaw13-witaj! :-) i spokojnej reszty ciąży życzę!
Ja chodzę w legginsach lub dżinsach sprzed ciąży, ale na dole już zaczynają uwierać, więc zostaną legi ;-) Spodnie ciążowe poszły do koleżanki i raczej już nie wrócą, nie wiem jak ona to zrobiła, ale je podziurawiła i popruły się gdzieś. Huppy Mum to świetna firma, kupiłam u nich sukienkę w pierwszej ciąży i była i jest rewelacyjna, teraz nadal mi posłuży, jak tylko słonko mocniej przygrzeje :tak:
Spokojnych Świąt dziewczęta! :-)
 
Gratuluje dobrych wieść!
Wierzę, że wszystkie urodzimy zdrowych bobasków !
Ja mam już spodnie z przedłużeniem, jeszcze troche duże, rajstopy i jedną sukienkę...Fajne uczucie mieć miejsce w spodniach ;-)
Wesołych Świąt , moje będą ciężkie...
 
Ostatnia edycja:
Marzenaw13 zapraszamy :)
Wiecie co zamówiłam sobie komplet ciuchów ciazowych na allegro, używanych -za 20 sztuk zapłaciłam 130 zł. Są tam 3 pary spodni, leginsy, a reszta to koszule, bluzki i sukienki. Ciekawa jestem jakie będą, nie mogę się doczekać przesyłki :)
 
dziękuję pięknie za kciuki! :)
pomogłam dzisiaj teściowej, sama dokończyłam swoje ciasto, wyszło pycha :D ogarnęłam dom z tż :) i najważniejsze byliśmy na wizycie :):)
dzidzioł rośnie, według usg jeden dzień więcej niż z OM. :)
ładnie się ruszał:) wyniki badań mam ok, krew mocz, CRP teraz 11 więc spadło. :)
i u mnie waga dalej w miejscu:)


życzę Wam wszystkich spokojnych, radosnych świąt!! :*
 
reklama
ja sobie dzisiaj założyłam moje spodnie ciążowe... super wygoda!! :)


Ja mam pytanie z innej beczki: nosicie juz odzież typowo ciążowa? Ja mam ten problem ze nie mieszczą się już w większość spodni, a nawet jeśli w nie wchodzę to po 2 godzinach musze je zdjąć bo uciskaja brzuch. Z drugiej strony nie wiem, czy to jeszcze nie za wcześnie na spodnie z pasem, bo ciazy prawie po mnie nie widac.

witam nową mamusie:):)

Hej. Jak można, to z chęcią sie dołącze do Waszego szczęśliwego grona :) Obecnie jestem w 14+3 tc. Jest to moja druga ciąża mocno wyczekana i wystarana i niestety już z przygodami. Ale jestem z natury optymistką i myślę że dotrwam szczęśliwie do końca :)
 
Do góry