reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witajcie :)
Ile tu dobrych wieści ostatnio!
Gabrielke super wiadomość! Mam nadzieje ze wszystkie mamy po badaniach będą nam takie przynosiły :) Kikifish, trzymam kciuki za twoje wyniki &&&&

Ja mam pytanie z innej beczki: nosicie juz odzież typowo ciążowa? Ja mam ten problem ze nie mieszczą się już w większość spodni, a nawet jeśli w nie wchodzę to po 2 godzinach musze je zdjąć bo uciskaja brzuch. Z drugiej strony nie wiem, czy to jeszcze nie za wcześnie na spodnie z pasem, bo ciazy prawie po mnie nie widac.
 
reklama
Lady Agnes ja w jeansy nie wchodze juz od ponad tygodnia. Wczesniej mialam rozpiere a guzik przytrzymywalam gumka do włosów ale miałam tak wszystko posciskane że sobie odpuscilam. Teraz chodze w getrach i czekam aż spodnie mi przyjda z gumą bo zamowilam na necie:) nie wiem czy to mi sie 2udaje ale z rana mam brxudio a po calym dniu jedzenia nam BRZUSIOOO....
 
Gabrielke suuuper, gratuluję!

Kikifish
ja też się bałam zmiany diety, ale da się, nawet się dieta wzbogaca, u nas hitem jest kasza jaglana, jest tania, a mozna z niej zrobić dokładnie wszystko, można do sosów na ostro, można z dżemem, można ugotować na mleku sojowym czy migdałowym, zblendować, zagęscić mielonymi migdałami/wiórkami kokosowymi i gesty krem zrobić, zblendować z woda i owocami i wychodzi koktajl, zmielić na mąkę i do ciasta, nawet a la sernik można z niej zrobić:-) jest superzdrowa, ważne tylko, zeby wypłukać i wyparzyć, bo inaczej bedzie gorzka, mnie bardzo przejście ułatwiały makarony kukurydziane, dostępne np w biedronce po 3,99/500g czyli nie tak zle, a dużej różnicy ze zwykłymi nie ma, trzymam kciuki! tylko trzeba bardzo uważać, bo gluten może być wszędzie- w kiełbasach, czekoladach z nadzieniem, w sokach z kartonu, proszkach do pieczenia, w warzywach z puszki, czesto nazywa sie to białko/błonnik roślinny np a po prostu jest to pszenica...

Milusia
ale Ci dobrze, mnie jakos te chleby bezgluta nie wychodzą...

Dżejka
masz rację, oszczędzaj sie, teściowa i święta nie zające, nie uciekną:-)

LadyAgnes mnie tez już spodnie cisną, wygrzebałam jakieś ciążówki, ale nie takie z pasem tylko regulacją na gumce tak jak nieraz dziecięce spodnie maja, najważniejsze, zeby wygodnie było, mam też rajstopy ciązowe z regulacją i sukienki zwykłe, ale rozciagliwe

Agusiaczek
mam taki ucisk przed, ale tylko jak mam wzdęty brzuch, normalnie nie, udanego wyjazdu!

już prawie wszystko gotowe, chałupa prawie ogarnieta, nawet chłopaki kiełbasę zrobiły, zostaje jakąś babkę i inne ciacho ukręcić, firanki powiesić i wolne do niedzieli:-) nie wiem, czy jeszcze wpadnę, wiec już teraz
życzę Wam wszystkiego co najlepsze z okazji Świat, radości, spokoju i miłości, następne święta już z maluszkiem będą:-)
 
Lady Agnes ja juz mam pokaźny brzuszek i zakupiłam spodnie ciążowe.do tej pory miałam zwykle spodnie rozpięte i złapane gumką ale i tak mnie to cisneło wiec juz chodzę w spodniach ciążowych z pasem rozciagliwym na brzuch.

Agusiaczek30 ja mam też ucisk/kłucie przy sikaniu ale tylko jak choć chwilę przetrzymam mocz, jak sikam częściej to tego problemu nie mam.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)
Ile tu dobrych wieści ostatnio!
Gabrielke super wiadomość! Mam nadzieje ze wszystkie mamy po badaniach będą nam takie przynosiły :) Kikifish, trzymam kciuki za twoje wyniki &&&&

Ja mam pytanie z innej beczki: nosicie juz odzież typowo ciążowa? Ja mam ten problem ze nie mieszczą się już w większość spodni, a nawet jeśli w nie wchodzę to po 2 godzinach musze je zdjąć bo uciskaja brzuch. Z drugiej strony nie wiem, czy to jeszcze nie za wcześnie na spodnie z pasem, bo ciazy prawie po mnie nie widac.

ja kupilam sobie kilka par takich niby jeansów-leginsów.Treginsy one sie chyba nazywają. tylko ze rozmiar-dwa wieksze, zebym jesienią miala w czym smigac, zamim brzuch sie wciągnie.ciązowe mam w szafce.. ale narazie nie nosze.Brzuch mam juz spory, do tego przytylo mi sie juz 10 kg wiec moje poprzednie ubrania nie wchodzą. czekają na kolejną wiosne.

z mlodszm robie dziś salatke warzywną, potem usmaze rybe. starszy nanosil drzewa.. i twierdzi ze niema sily na nic innego.. musi pograc zeby sie zregenerowac. Ale wspinac sie na wszystkie szafki zeby znalesc slodycze to sily mial.
 
;) dziewczyny świetne newsy odnośnie dobrych wyników...

Ja jestem juz na insulinie i cukry super. Brzusio rośnie i nosze sukienki z dzianiny albo spodnie ciążowe i nic mnie nie ciśnie przynajmniej. Dziwi mnie tylko bo na wadze nie zmienia sie nic :/ 53 kg na dzisiejszej wizycie u diabetologa.
 
miło się czyta dobre wieści, oby więcej! :)
ja jeansy już dobry miesiąc temu wsunęłam na spód szafy :p noszę leginsy, rajstopy. chyba u mnie też już czas zaopatrzyć się w coś ciążowego, bo brzuszek mam taki, że obce osoby go zauważają :)
Natalia, my dziś jedziemy wybierać narożnik :) wczoraj były płytki i cała łazienka :)
 
Gabriellke gratuluję pozytywnych wieści i córeczki , świetne nowiny na święta !!
Dziewczyny a gdzie kupujecie dżinsy ciążowe, bo ja kiedyś kupowałam w hm ale kosztują chyba ok 100 zł teraz widziałam na allegro za ok 60 i się zastanawiam
Ja też od paru dni juz noszę takie co mam w szafie ciążowe, ale fason już niezbyt modny no i w jedne sprzed ciąży jeszcze wchodzę bo sie jakoś naciągneły. Przytyłam niewiele bo ze dwa kilo
Korzystając z okazji życzę Wam Wesołych Zdrowych i Spokojnych Świąt, odpoczynku i spokoju

U nas dzisiaj śnieg
 
reklama
Hej. Jak można, to z chęcią sie dołącze do Waszego szczęśliwego grona :) Obecnie jestem w 14+3 tc. Jest to moja druga ciąża mocno wyczekana i wystarana i niestety już z przygodami. Ale jestem z natury optymistką i myślę że dotrwam szczęśliwie do końca :)
 
Do góry