reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Heya! Ja chyba czuje ruchy dziecka...to moja pierwsza ciaza i nie mam pojęcia ...ale przed momentem leżąc w łóżku poczulam delikatne musniecia...chyba ze to moje jelita....
 
reklama
Na20taliii jeśli to ruchy to piękny dostałaś prezent świąteczny :)
Ja wciąż czekam na nie, narazie chyba tylko jelita czuje.

Mamuśki na te święta życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i radości, pogody ducha i ciepła rodzinnego.
Następne świeta w grudniu czekają nas juz w zwiększonym składzie :)
 
mam do Was pytanie.. mierzy Wam lekarz szyjkę na badaniach?
trochę jestem nie zadowolona z tego swojego lekarza.. mam wrażenie że kasuje kase i to jest tyle.. po co mam chodzić co dwa tygodnie skoro się nic nie dzieje..? i w ogóle to na to crp chciał dać kolejny antybiotyk..nawet sobie nie zapisał że jeden mi już dał.
Zastanawiam się czy nie zmienić lekarza? Dziewczyny co myślicie? nie jest za późno?
 
Kochane z okazji świąt życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Spełnienia marzeń zdrowia dla Was i najbliższych.
Stwierdzam że mój syn będzie chyba księdzem. Dziś na świecące tak mnie kopal jak usłyszał ksiedza że przestał jak tamten skończył ;)
 
Myślę ze jak się czujesz niekomfortowo kaha91 to nie ma sie nad czym zastanawiać. Płacisz wymagasz. A jak ma byc tak na odwal się to szkoda twojrgo czasu, pieniążków i nerwów.
Ja mam tylko spotkania z położną co 6 tyg plus 2 usg w trakcie calej ciąży. Jak coś się ewentualnie dzieje to wtedy lekarz jest w sekundę i robią konsultacje, badania tak jak z amnio.
 
Kaha91 ja tez zmienilam chodzilam co 2 tyg, i co 2 tyg -130 zł chociaż nic się nie działo. Źle przepisane leki, (dawki leku) badanie nie przyjemne i zero informacji. Zmieniłam na lekarkę inną w gymcentrum i jestem ultra zadowolone chodze 1 w miesiącu mowi mi wszystko nie muszę pytać, sprawdza szyjkę, dzidzię, monitoruje leki, przepisuje dopiero jak jest taka konieczność. Luteinę mi stopniowo odstawiła także zadowolona jestem i nie żałuję zmiany.
 
Kaha - na każdej wizycie mam badaną szyjkę. Jest to bardzo ważne badanie pozwalające wykryć ewentualną niewydolność szyjki. Dr można zmienić w każdej chwili. Ja w pierwszej ciąży zmieniałam 2 razy

Wesołych świąt!
 
Kaha- masz prawo zmienić w każdym momencie. Wizyty co 2 tygodnie, a zwłaszcza prywatne, to nie mały koszt. Rozumiem w ostatnim miesiacu takie wizyty lub jeśli ciąża nie przebiega prawidłowo, ale jeśli wszystko jest ok, to wg mnie bez sensu
 
reklama
Do góry