reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

ja to mam ochotę na biszkopta z galaretką i owocami:D jutro sobie zrobię :)
jutro mam prenatalne o 12.. wiecie jakiego mam stracha masakra. :(
mam nadzieje że maleństwo zdrowe.
do jutra :*
 
reklama
Kaha trzymam kciuki za prenatalne, na pewno wszystko będzie dobrze
Ja po wizycie u ginekologa, wszystko w porządku ale płci na razie nie podał, także póki co niepotwierdzona, zastanawiam się w którym tygodniu będzie już można zobaczyć
 
Wg mnie lepiej poczekać ten miesiąc i mieć większą pewność, niż iść, dowiedzieć się tak czy tak, a później się rozczarować. Ja z synkiem długo nie wiedziałam, bo strasznie nisko był i chował się ile mógł, dopiero w 7 miesiącu się pokazał
 
Jolka mi się wydaje ze usg lekarz miał dużo słabsze niż a a tych prenatalnych. Więc stąd może nie widział plci. Ale in starsza dzidzia tym większa pewność w sumie
 
Teraz jak już wiem, że z dzidzią wszystko ok - przeziorność ok i kość nosowa jest to nie mogę się doczekać aż poznam płeć maleństwa mojego :D co prawda jak tylko zaszłam w ciążę to pomyślałam sobie, że będzie chłopak, jednak teraz myślę, że będzie babka :D a co się okaże to zobaczymy, wiem wiem, najważniejsze aby dziecko było zdrowe, ale marzenia to już inna sprawa ;) <3
 
gratuluję wizyty !;)
miałam straszną noc. :(
nie wyspałam się, chyba z tego stresu.

Kaha trzymam kciuki za prenatalne, na pewno wszystko będzie dobrze
Ja po wizycie u ginekologa, wszystko w porządku ale płci na razie nie podał, także póki co niepotwierdzona, zastanawiam się w którym tygodniu będzie już można zobaczyć
 
reklama
Kaha będzie dobrze, zobaczysz, trzymam mocno kciuki za Ciebie !!!!
MałaMi ja też się nie mogę doczekać jak poznam płeć maleństwa
 
Do góry