reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Mizeria!!!! Oddam wszystko za mizerię! :szok: :laugh2:
Wątek z imionami chyba na każdym forum się pojawia, fajna sprawa, bo może nam jakieś imię w ten sposób wpadnie w oko.
Z synkiem jadłam dużo mięsa, miałam takie fazy na nie, że szok. Teraz wręcz przeciwnie, jem od święta. Za to pomidory od kilku dni królują. W biedrze kupiłam sobie malinowe, masakra, bo 15 zł za kg, ale są pyszne!

Ojej ale mi smaki narobiłaś tymi malinowymi, chyba sie wybiore bo mam bkisko, az za blisko biedronke!
 
reklama
hej.

Jesli chodzi o imiona... u nas dla dziewczynki typuje Blanka, Laura i czasami mi sie Jagoda przewija przez glowe. a dla chlopca Szymon ( po moim bracie ) , Nikodem lub Leon. Podoba mi sie jeszcze Olaf.Ale ciezko decydowac nie znając plci.
 
dziewczyny jestem po badaniu!
ale ulga!
smile.gif

wszystko jest ok. Dzidzia ma 66.5mm, wszystkie pomiary są w normie. Dzidzia rozwija się prawidłowo
smile.gif

na 90% chłopiec.
smile.gif

moje przeczucia się nie sprawdziły
smile.gif

ale jestem szczęśliwa!
icon29.gif
co do imienia raczej Jan :) myśleliśmy też nad Antkiem.

Co do smaków.. nie ma reguły.. mięsa jem mało, wędlin w ogóle. jem lody i słodycze i pije wodę z cytryną ;D
 
hej

ja usg mam 25-go. nie wytrzymam.. teraz ten tydzien bedzie mi sie tak dluzył..no i mam nadzieje ze moja gin wypatrzy kim jest bobas. Przydaloby sie po imieniu zwracac do brzucha.. zeby sie przyzwyczajało.W niedziele na 2 noce jedziemy do Torunia. Nie chce mi sie strasznie. Mam nadzieje ze mi sie odmieni.
 
TRen ja mam dziś wizytę i tydzień temu miałam prenatalne :) i też myślałam że się nie doczekam - zleci szybko. A mi tak już urósł brzuch, że coś niesamowitego... za chwilę z kosmosu będzie widać że w ciąży jestem :cool2:
 
reklama
Faktycznie dziewczyny widzę ze tez żyjecie z wizyty na wizytę ;) ja mam 27 kolejna a w międzyczasie diabetolog i alergolog ;) najbardziej mnie cieszy pojawiający brzuszek, ktory juz inni widza ;)
 
Do góry