reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Mi o dziwo odkąd jestem w ciąży cera się trochę poprawiła :) nigdy nie była idealna i zawsze coś tam wyskoczyło ale teraz mam wrażenie że o wiele rzadziej, chociaż i tak mogła bym mieć lepsza :p
 
reklama
Gosiamat- też teraz korzystam z oliwki. W pierwszej ciąży korzystałam z balsamu babydream, ale on pozostawia zapach na ubraniach, który mnie mega drażnił. 12,99 kosztuje, a jeśli ma się kartę rossnę, a już w ciąży można założyć, to jest taniej ;-)
A ja mam fazę na pomidory :-D okropnie mi smakują!
ja tez mam faze na pomidory ale te cherry juz drugi dzien pod rzad zjadlam po 0,5kg dzis tez sobie kupie bo chyba nie wytrzymam masakra
 
Z apetytami nie ma reguly jaka plec ;) Jedni mowią, że na słodkie dziewuszka i na kwaśne chłopak, ale jak widać nie zawsze się zgadza, myślę, że to zalezy od naszego organizmu czego nam brakuje ;) z synem nie jadłam słodkiego do badania gluzkozy, pote dopiero zaczeęłam je jeść a teraz mam na odwrót, na początku jakieś ogórki, kapusta a za chwilę, owoce, soki owocowe i słodkie jak czekolada, mamba <3 w sumie jak ja razie smaki takie z synem tylko nie mam ochoty na mieso, a z synem ( ja w ogole miesa nie lubie) zaczęłam jesc a wrecz czasami miala smake i sie domagałam miecha ;) na dzien dzisiejszy owoce za mna chodza, sliwki ale musza byc twarde, kiwi i tak czekam za nektarynkami, truskawkami i brzoskwiniami :) no i od wczoraj wieczora gdy bylam glodna mam chec na twarozek z keczupem z mac'donald, ketchup mam ale nie mam twarozka :( aaaa no i pomidory malinowe UWIELBIAM!

Dzisiaj czuję się hm... samam nie wiem oo tym jak w labolatorium odjechałam, gdy stoje czuje jak mi sie nogi robia slabe i musze usiasc, a od rana głowa mnie pobolowa, jestem zmeczona i nic mi sie nie chce, właśnie próbuje syna uśpić by miec chwile na drzemke :) czuje sie padnięta, w nocy jakieś głupoty mi się snią. Mi brzuch spadl jestem znowusz płaska, no dobra malusia wypukłość jest, jak sie najem to robi sie duży. U mnie pogoda do D, ciśnienie chyba niskie dlatego tak sie czuje.

Kurcze w środe wizyta u gina, mam nadzieje, że coś sprawdzi pod kontem wad, a jak nie to będe leciec do innego lekarza jak będa terminy.

3mjacie sie dziwuszki i maluszki ;)

Gosiunia co do wyprawki to ja z synem wcześnie zaczelam jakies drobiazgo kupować, lozeczko na allegro z calym kompletem kupiłam tylko za 350zl! W sumie bedac w szpitalu w 30 tyg mialam juz wszystko tylko brakowalo przewijaka, podgrzewacza i przywieź wózek do domu bo od szwagierki kupowaliśmy. Płeć poznalam w 13 tygodniu i nie było watpliwosci, ze to syn licze troszke, ze i w srdoe bedzie cos widac ;)
 
u mnie z cerą jest różnie, przez 2-3 tygodnie ładnie, a później mnie wysypie...

na pomidorki cherry też już przerabiałam fazę, ale mi przeszło, czekam na takie super dojrzałe malinówki polskie, na maliny i na jagody... dobrze, ze póki co jabłka mi dobrze wchodzą:-) najgorzej jak coś zobaczę w sklepie, jeszcze nie wiem, ze chcę, nie kupię, a później muszę chłopa wysyłać, jakoś tak dziwnie mam, ze nie tylko mnie na coś nachodzi, ale muszę NATYCHMIAST, nie ma że jutro, normalnie jak małe dziecko...
 
Mała Mi ja niewiem jakiej plci bedzie nasz potomek, ale cere obecnie mam tragiczną. Nawet chlop moj ostatnio powiedzial ze brzydsza to ja nigdy nie bylam. W pierwszej ciązy cere mialam piekną, zero pryszczy, zero przebarwien, zero jakis skaz. druga ciąza.. pryszcz na pryszczu do samego konca. A teraz oprocz pryszczy schodzi mi skora, robią sie jakies wrzody, pryszcze tez mam na dekolcie, ramionach za uszami.. niedlugo na doopie sie pojawią bo wszedzie miejsca brakuje.

Niektorzy twierdzą ze ksztalt brzucha jest inny na dziewczynke, inna na chlopca. Ale ja z oboma kawalerami mialm inne brzuchy.z F szeroki, jakby na boki sie rozchodzil, Z O za to spiczasty, bardziej odstający. Tak wiec.. reguly niema. co nam mezowie zmajstrowali to bedzie.

Bylam w osrodku zdrowia. Kuuuurde jakie kolejki. A ja tylko po skierowania dla Filipa. I cieplutenko dziś u nas.. cudnie ,.
na ciuchach bylam.. musialam zajsc. Nalog taki. Znalazlam sobie spodnie, mocno rozciągliwe w brzuchu.
 
Dziewczyny ja myślę ze smaki nie mają związku z płcią, podobno są takie co w danej chwili organizmowi brakuje tak gdzies czytalam że kwaśne np to brak witaminy c.
Ja też mam fazę na pomidory jak nie wiem ...
a cerę mam nieciekawą, co chwila jakieś pryszcze wyskakują,
kciuki za dzisiejsze wizytki tez mam dzisiaj wieczorem
 
reklama
Witajcie w piękny, słoneczny dzień :-)

Ja twarz mam tragiczną. Pełno podskórnych pryszczy, czerwonych plam, które się łuszczą. Nawet mam jakąś inną, zmienioną twarz.
Dodatkowo mam problem z jedzeniem. Nic mi nie smakuje, nadal wymiotuje choć mdłości są małe. Mam wstret do słodkiego. Brzuch mam mały, no chyba, że mam wzdęcia to jest zaokrąglony. Nic nie przytyłam, a nawet jak schudłam na początku to tak zostało.
 
Do góry