reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Jak się ostatnio ważyłam (2 tyg temu) było 3 kg na plusie - teraz nawet nie chce wchodzić na wagę... najlepsze jest to że moje ciuchy są super w ramionach, nawet cyckach ale brzuch.... to już tragedia :szok: niektórych nawet naciągnąć nie mogę na niego :/
 
Jak się ostatnio ważyłam (2 tyg temu) było 3 kg na plusie - teraz nawet nie chce wchodzić na wagę... najlepsze jest to że moje ciuchy są super w ramionach, nawet cyckach ale brzuch.... to już tragedia :szok: niektórych nawet naciągnąć nie mogę na niego :/

Ja też 3kg na plus... ciuchy już też maławe... zaczynam nosić ciążowe. A ochotę to mam wiecznie na krem z pomidorów. Dzis sobie kupiłam produkty będę zaraz gotować :-)
 
Małą mi u mnie znowu w ramionach i cyckach sie urosło.. i wielki wor ubran wynioslam na chudsze czasu :) spodnie tez nagle przestały wchodzic na zad. Dobrze ze w lumpach wynajduje mocno rozciągliwe jakby jeansy. posluzą na dluzej..a i zimą bedzie co na zad wcisnąc.:)
 
U mnie waga 0,5 kg na plusie.

Wkurzyłam się i kupiłam nowy krem do smarowania brzucha ELANCYL ponoć dobry. Kosztował 109 zł i do niego miałam dostać żel pod prysznić za 41 zł. Idę do kasy babka mi mówi że 160 zł mam zapłacić, pytam się jakim cudem jak mają promocje. Polatała po sklepie popytała się wróciła i nabiła mi 41 zł za te dwie rzeczy o_O. Także zakupy udane^^ Na razie tłustą nivea pokremuje się kilka dni aż się przestane łuszczyć po tym PALMERSI i skóra ochłonie zanim wrzucę na nią coś nowego. Mam nadzieję, że to mnie nie podrażni.
 
klaudixon - ja również smaruje się elancylem. udało ci się super:-) ja zapłaciłam 150 zł razem z żelem

u mnie waga bez zmian choć brzuch spory
 
reklama
DO smarowania używam babydrem, tak jak w pierwszej ciąży. Myślę jeszcze nad zakupem bio oil.

Waga 1,5kg na minusie:-)

Cera teraz wróciła do normy ale było kiepsko....

Pomidory- nie mogę się doczekać aż ruszy sezon u szwagra w szklarni- najlepsze pomidory jakie jadłam :-)Ale jeszcze muszę ze 2 tyg wytrzymać... Na razie jemy ogórki.

Laktator miałam ręczny avent- do ściągnięcia nadmiaru pokarmu się nadawał, ale żeby butelkę napompować to ręka odpadała.... No ale na moje zapotrzebowanie wystarczał, nie myślę o innym.

Moje samopoczucie lepsze, choć nadal mogłabym spać non stop... Wczoraj poszłam do łóżka przed 20, a wstałam po 6-syn mnie zmusił bo na pewno bym jeszcze pospała....
 
Do góry